Rating teme:
  • 0 Glasova - 0 u prosjeku
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ballast Point Even Keel
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV

Dao zahvala: 3
Primio 1 zahvala u 1 postu/ova
Ballast Point Even Keel
This post was last modified: 17.05.2015 01:31 by yankee fan.
u zadnje vrijeme svi pricaju o njihovim pivima. Probao sam Sculpin koji je pravo savrsenstvo, zadnjim grapefruit Sculpin, i onda sam na preporuku kolege sa posla uzeo ovaj Session IPA.
Mislim da je samo dostupno u limenkama, jos bolje jer se tako brze hladi, narocito kad krene sezona odlazaka na Jersey Shore, lakse ga je ohladiti i ponijeti u "beer cooller" na plazu Smile.
Sipao sam u Teku casu, slaba kapa, slab lacing.
Miris je divan, samo bih mirisao ovo pivce bez da ga pijen. Voce, grejpfrut, anas, uh, odlicno.
Sto se ukusa tice, odmah se osjeti lijepa gorcina, lagano je sa svojih 3,8%Alc, pitko, ide kao voda. Dominira grejpfrut, trava, tropsko voce.
Logicne je da mu nedostaje tijelo koje se izgubilo da se dobije lakse pivo. Do sada sam probao 3 sezonska IPA, All Day Ipa od Founders, Stone Go To, i moram reci da je ovo mnogo ukusnije od prethodna dva.
Dok je recimo All Day IPA jednodimenzionalna, Stone otisao na gorcinu Ballast Point je nasao doabr balns.

kliknite na sliku da pokaze "raw image" jer je rotira iz nekog razloga

[Image: 307xmx0.jpg]

Sisaj Zvezdo!!!
Find Odgovori
Rodney Offline
1.080 OG, 7,93% ABV

Dao zahvala: 0
Primio 13 zahvala u 14 postu/ova
Ballast Point Even Keel
Ballast je sjajan. A session IPA-e su zadnjih sedmica pravo popularne (vijesnici ljeta Smile ) i skoro svi tapovi sa DIPA-ama su zamjenjeni za session.

Sinoć sam jednog session lokalca mezio u nekakvom fensi restoranu, i primjetih da ljudi sve manje naručuju vina u restoranima ...

Skickat från min iPhone med Tapatalk
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin

Dao zahvala: 15
Primio 92 zahvala u 99 postu/ova
RE: Ballast Point Even Keel
što volim ja čitati ove tvoje recenzije, pogotovo o ovakvim dobrim američkim pivima Big Grin tačno se mogu zamisliti kako hladim u neretvi paket ovih limenki i lagano pijuckam nakon hlađenja Big Grin
Find Odgovori
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV

Dao zahvala: 3
Primio 1 zahvala u 1 postu/ova
(17.05.2015 09:07 )mange_tout! Wrote:  što volim ja čitati ove tvoje recenzije, pogotovo o ovakvim dobrim američkim pivima Big Grin tačno se mogu zamisliti kako hladim u neretvi paket ovih limenki i lagano pijuckam nakon hlađenja Big Grin
hvala matori...Niko vise ne pise recenzije, ali ko ga hebem, ja cu da nastavim Smile
Zivjeli

Sisaj Zvezdo!!!
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin

Dao zahvala: 15
Primio 92 zahvala u 99 postu/ova
(18.05.2015 06:49 )yankee fan Wrote:  
(17.05.2015 09:07 )mange_tout! Wrote:  što volim ja čitati ove tvoje recenzije, pogotovo o ovakvim dobrim američkim pivima Big Grin tačno se mogu zamisliti kako hladim u neretvi paket ovih limenki i lagano pijuckam nakon hlađenja Big Grin
hvala matori...Niko vise ne pise recenzije, ali ko ga hebem, ja cu da nastavim Smile
Zivjeli
imam ja tri napisane u teci, moram ih prebaciti na računar Big Grin

ovo je meni jedan od najdražih podforuma Big Grin samo ti nastavi pisati. za mene su tvoje recenzije, a i ostalih članova na ovome podforumu, veliko bogatstvo za forum u cjelini. gušt je meni pročitati osnovne informacije o nekom pivu beer
Find Odgovori

Forum Jump:

Korinik(a) pregledava ovu temu: 1 Gost(iju)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools