Rating teme:
  • 0 Glasova - 0 u prosjeku
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kormoran Kłos Wielozbożowy
mange_tout! Offline
Admin

Dao zahvala: 15
Primio 90 zahvala u 97 postu/ova
Kormoran Kłos Wielozbożowy
Poljsko pivo koje spada u kategoriju Specialty Beer (Specialty Grain). Dolazi u ambalaži od 0,5 l. Nefiltrirano pivo.

IZGLED: Pivo sipano u malu tulip čašu, a prilikom sipanja obrazovala se pjena debljine dva prsta. Bijela pjena se nakon nekog vremena svela na tanku prevlaku koja se dugo zadržala. Pivo je mutno, žute boje. Na čaši se obrazovalo nešto malo lacinga. Na dnu boce je ostao talog.

AROMA: Prilikom otvaranja boce, te prilikom sipanja u čašu odmah se primjeti dosta jaka aroma hmelja citre. Takođe, aroma je dosta grainy i hljebna. Kasnije se osjeti i hint tropskog voća i cvjeća.

OKUS: Pivo citrusno i voćno u okusu. Naglašen je i okus pšenice. Pivo ima i dosta gorčine, koja se u aftertasteu miješa sa okusom pšenice.

PUNOĆA OKUSA: Srednje do dobro tijelo. Pivo kremaste teksture, sa srednje jakom karbonizacijom.

UKUPNI DOJAM: Fantastično pivo. Vrlo pitko, osvježavajuće pivo. Mislim da bi mi sjelo još bolje na vrućem danu. Još kada dodamo i to da mu je kupovna cijena ispod svakog prosjeka (1,3 KM), stvarno ga mogu toplo preporučiti svima.

[Image: XtASAX5.jpg]
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery

Dao zahvala: 25
Primio 153 zahvala u 241 postu/ova
RE: Kormoran Kłos Wielozbożowy
ja ovo mogu uvijek, bas odlicno pivo. a bas kao sto si rekao, za te pare dobijes pivo sa citrom, i to ne s malo citre, nego bas solidno se osjeti....

I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin

Pivo je fantastično i citra se baš fino osjeti. Golemo je ovako jeftino, jeftinije od ovog industrijskog smeća, a za 10 klasa bolje i kvalitetnije.
Find Odgovori
Stane Offline
1.100 OG, 10% ABV

Dao zahvala: 3
Primio 27 zahvala u 27 postu/ova
(16.10.2015 03:38 )mange_tout! Wrote:  Pivo je fantastično i citra se baš fino osjeti. Golemo je ovako jeftino, jeftinije od ovog industrijskog smeća, a za 10 klasa bolje i kvalitetnije.
Neka si ti tu citru sam popio a zaboravio si na stare citrašeTongueBig Grin
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin

(16.10.2015 04:49 )stane2006 Wrote:  
(16.10.2015 03:38 )mange_tout! Wrote:  Pivo je fantastično i citra se baš fino osjeti. Golemo je ovako jeftino, jeftinije od ovog industrijskog smeća, a za 10 klasa bolje i kvalitetnije.
Neka si ti tu citru sam popio a zaboravio si na stare citrašeTongueBig Grin

Pomislio sam ja kako bi se ovo pivo svidilo stanetu Smile stane taman pivo, nije citra prenapadna i baš se uklopila sa ovakvim sladnom stranim.
Find Odgovori

Forum Jump:

Korinik(a) pregledava ovu temu: 1 Gost(iju)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools