VolimPivo.ba
Mlin za slad - Printable Version

+- VolimPivo.ba (https://volimpivo.ba/forum)
+-- Forum: OGLASI (https://volimpivo.ba/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Kupujem (https://volimpivo.ba/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: Mlin za slad (/showthread.php?tid=3191)

Pages: 1 2


Mlin za slad - nina - 02.01.2019

Potrazujem mlin za slad. Hitno!


RE: Mlin za slad - atomic - 03.01.2019

(02.01.2019, 05:18 )nina Wrote: Potrazujem mlin za slad. Hitno!

Kupujem i ja, izvini Nina što kidnapujem temu Wink .
Dok ne nađem ostaje mi da meljem kod Laufera što i tebi preporučujem ako si iz Brčkog.


RE: Mlin za slad - pivopija87 - 03.01.2019

(03.01.2019, 06:16 )atomic Wrote: Dok ne nađem ostaje mi da meljem kod Laufera što i tebi preporučujem ako si iz Brčkog.

atomic ponesi pivo na degustaciju sljedeći put, nema više džaba Smile


RE: Mlin za slad - Stane - 03.01.2019

Odkako se pojavi Laufer, Brčko se razgoropadilo?
U subotu će ekipa i Orašja odraditi zajedničko kuhanje ujedno i testirati mlin koji je kolega kupio u HR pa ću javiti dojmove


RE: Mlin za slad - pivopija87 - 03.01.2019

(03.01.2019, 08:04 )Stane Wrote: Odkako se pojavi Laufer, Brčko se razgoropadilo?
U subotu će ekipa i Orašja odraditi zajedničko kuhanje ujedno i testirati mlin koji je kolega kupio u HR pa ću javiti dojmove

Vidiš Stane da ljudi hitno nabavljaju opremu Smile
Livanjsko pivo rasprodaje opremu, imaju i mlin čini mi se sa 3 valjka


RE: Mlin za slad - Stane - 03.01.2019

(03.01.2019, 08:13 )pivopija87 Wrote:
(03.01.2019, 08:04 )Stane Wrote: Odkako se pojavi Laufer, Brčko se razgoropadilo?
U subotu će ekipa i Orašja odraditi zajedničko kuhanje ujedno i testirati mlin koji je kolega kupio u HR pa ću javiti dojmove

Vidiš Stane da ljudi hitno nabavljaju opremu Smile
Livanjsko pivo rasprodaje opremu, imaju i mlin čini mi se sa 3 valjka
Što bi Švabe rekle langsam aber sicherBig Grin
Mislim da Livanjsko prodaje samo u kompletu a siguran sam da se boljih mlinova jeftinije može naći


RE: Mlin za slad - pivopija87 - 03.01.2019

(03.01.2019, 08:19 )Stane Wrote: Što bi Švabe rekle langsam aber sicherBig Grin
Mislim da Livanjsko prodaje samo u kompletu a siguran sam da se boljih mlinova jeftinije može naći
Mislim da će morati da prodaje u dijelovima, teško je prodati po onoj cijeni kompletnu polovnu pivaru.
Žalim što nisam u Americi ako ni zbog čega drugog onda samo zbog široke ponude opreme za pivare Smile


RE: Mlin za slad - euro207 - 07.03.2019

Da se pridružim kolegama, takođe kupujem mlin za slad. Hitno!
Ne mogu da vjerujem da je ovolika nestašica mlinova Big Grin


RE: Mlin za slad - Stane - 07.03.2019

U utorak Chaky dostavlja tri mlina za kolege koje su naručile mlinove, ako Chaky ima još mlinova na stanju i ako je tko zaintresiran, meni nije problem preuzeti, cijena mlina je 80 eura


RE: Mlin za slad - MagarACDC - 08.03.2019

(07.03.2019, 01:57 )Stane Wrote: U utorak Chaky dostavlja tri mlina za kolege koje su naručile mlinove, ako Chaky ima još mlinova na stanju i ako je tko zaintresiran, meni nije problem preuzeti, cijena mlina je 80 eura

Ja sam zainteresovan za jedan mlin


RE: Mlin za slad - Stane - 09.03.2019

Kako mi je rekao do utorka bi mogao izraditi još jedan mlin pa ako hoćeš da donese javi najkasnije u ponedjeljak


RE: Mlin za slad - Stane - 11.03.2019

Ovo mlinova što je izrađeno (4 komada), ću sutra preuzeti i distribuirati kako improvizacija bude dozvoljavala..
Molim kupce da daju svoje dojomove o mlinu