Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Kasačko pivo
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
Kasačko pivo
Probah i Kasačko. Nemam šta reći osim da se radi o pivu koje mi je daleko bolje i od svijetlog i od tamnog Velebitskog. U ovom trenutku i iz ove pozicije, kada bi me neko pitao da mu kažem šta je najbolje što može naći od piva u svim zemljama bivše Juge, ja bih definitivno rekao da je to Kasačko pivo. Probao sam hrvatska, slovenska, srpska, makedonska, crnogorska, pa čak i kosovska piva, i nastojim da probam što više i dobrih i loših piva, ali ovo Kasačko me zaista do ovog trenutka oduševilo.

Naravno, u konkurenciji flaširanog piva. Postoje male pivnice u slo i hr, pa i u srb koje, siguran sam, proizvode bolja piva koja se toče na licu mjesta.

Eto uživao sam u svakom gutljaju, tako da znate da se nećete zeznuti ako kupite ovo pivo. Kolege iz Hrvatske to već sigurno znaju, a ovo govorim kolegama iz BiH i drugih zemalja koji ga budu imali priliku piti.

Kolega @svarrogh kaže da je rezano, ali i ako jest ja bih rekao da nije 50:50 i ne bih rekao da se radi o blendu nakon fermentacije, nego sigurno prije fermentacije....

[Image: oBD2aKT.jpg]
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Svarrogh Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 476
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Vukovar, Croatia
RE: Kasačko pivo
Odlicno pivo. Mislim da jeste rezano ali svakako tu informaciju treba provjeriti i utvrditi da li je zaista tako. Jel tako kako je fina gaziranost u ovom pivu? I minhenski slad je predivan Big Grin
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Kasačko pivo
moram uvesti onaj thumbs up smajli Smile ma stvarno sam oduševljen ovim pivom, a pomalo me i sram da sam ga tek sad probao, iskren da budem. Big Grin
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
ale ale Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 780
Joined: Nov 2012
Reputation: 1 Location: Bec
RE: Kasačko pivo
Na netu mu nisu dali tako visoke ocjene (kao i uvijek pojma nemaju Smile).

malo off topic - citajuci tako komentare o ovoj pivari, na pivarstvo.info naletim na ovaj komentar:
"Velebitsko se pokvarilo, Kasačko nije loše,ali ga ne kupujem iz principa od kad je gazda provalio onu mudru "'Pankeri i rokeri su izmislili pedofiliju i homoseksualce" .. Evil or Very Mad"

I onda ide cijela diskusija o tome da mu se bojkotuje pivo kad ne voli rokere.
Big Grin.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Kasačko pivo
da, rekao je to i nikad mu nije oprošteno. Big Grin što se ocjena tiče, nađite bolje pivo u ovoj regiji... nema ga sigurno. kad gledate ocjene na nekim stranim portalima i stranicama za ocjenu piva, tamo su referentne vrijednosti drugačije. znači oni porede sva piva sa svim njima dostupnim pivima (a to je masa vrhunskih piva)

ja nisam rekao da nisam pio bolje pivo od kasačkog (daleko od toga) nego da sam siguran da na području bivše juge bolje flaširano pivo se ne može nabaviti. a ako neko ima da me ispravi, ja bih volio da nađem još nešto bolje! Zivjeli
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools