Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Prijedlozi v1
HaloBing Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 28
Joined: May 2015
Reputation: 0 Location: LocalHost
Prijedlozi v1
Evo da bacim neke prijedloge...

-> Svi tutorijali koji su pisani da svako pregleda i da preuploada slike u Galeriju
---> Ista stvar sa videima , dosta ih je dead.. (mislim ako su kratki da se reuploada na 1yt channel, eto dodatne reklame za forum)
-> U Headeru da islista npr 10-15 novih postova... ili na dnu.. eventualno Ovaj Plugin
-> Dodavanje resposive template-a, mora bit neki plugin koji detektuje mobile useragenta (browser) i otvori temu (da se ova ne kodira na resposive) ne koristimo svi tapatalk Big Grin
-> Da ne bi bezveze spamao tamo na prvom postu evo ovdje da napisem podforum za nove clanove/sticky post


Mislim sve je opcionalno ovo sam sada iz glave napisao sto inače stavljam na forume kad ih pravim...
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Prijedlozi v1
HaloBing vidim da znaš oko ovoga pa ćemo te iskoristiti malo Smile ovo sve se može uraditi, ali par pitanja ću imati na pp Smile živio!
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
HaloBing Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 28
Joined: May 2015
Reputation: 0 Location: LocalHost
RE: Prijedlozi v1
Nije problem Smile Tu sam za sve tehnikalije oko weba i svega ostalog u IT svijetu Smile
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools