Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


EZ Water Calculator
mange_tout! Offline
Admin
*******

Posts: 3,220
Joined: Nov 2012
Reputation: 15 Location: Mostar
Wąsosz / Kraftwerk This Is Kraft, Bitch!
Pivo nastalo saradnjom dvije poljske craft pivare i to Wąsosz i Kraftwerk. Odležavalo je sa chipsom od hrastovih bačvi u kojima je bio konjak. Dolazi u ambalaži zapremine 0,5 l.

Izgled: Prilikom sipanja u snifter čašu obrazovala se pjena debljine oko 2 cm, koja se svela na tanju prevlaku. Pjena je iza sebe ostavila odličan lacing. Pivo je crne, a pjena bež boje.

Aroma: U pivu preovladavaju sladne arome sa notama karamele, kafe i čokolade. Prisutan je i hint tamnog voća, koji najviše podsjeća na borovnicu.

Okus: Okus tamnih, prženih sladova. Preovladavaju note kafe, čokolade, te note dimljenog slada. Dosta zagorenosti u aftertasteu. Izostanak gorčine. U okusu se osjeti lagano zagrijavanje što bi moglo poticati od hrastovog chipsa.

Punoća okusa: Pivo srednjeg tijela, sa srednom karbonizacijom. Sadrži 5,2% ABV.

Ukupan dojam: Fantastično pivo, sa odličnim okusom i aromom. Pivo za svaki dan, ali da se gustira po jedna boca, odnosno za ispijanje u manjim količinama. Ovo je baš craft pivo, kako i sami naziv kaže.

[Image: P6190526.JPG]
Find Odgovori
MadMug Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 52
Joined: Nov 2015
Reputation: 0 Location: Dubrovnik
EZ Water Calculator
Totalno izgubljen...
Gdje da počnem s pitanjima;

Skinuo sam tablicu, nabavio podatke iz vodovoda, nabavio sve potrebne kemije za podešavanje vode, složio neki recept za probu i sad majko mila........

Tablica EZ redom podaci iz vodovoda:

Calcium - Magnesium - Sodium - Chloride - Sulfate - Bicarbonate/Alkalinity
Ca Mg Na Cl SO4 HCO3
70,4 17,3 2,8 3,4 3 249,2

Ovaj zadnji podatak sam dobio na sljedeći način;
Ukupna tvrdoća vode u Dbk je 14 (meka voda) pomnožio sam sa njemačkim stupnjem tvrdoće koji iznosi 17,8 mg/L CaCO3 i dobio 249,2

1. Je li to uredu??? Ima li to logike??

Sljedeće pitanje
2. Ne znam koliko RO vode (destilirane) da koristim??
Mušica kaže da ovisno o receptu i sastavu bazne vode ide od 50% do 95%
Još nisam nabavio RO filter (uskoro) za sada bi kupio destiliranu vodu.
Trenutno imam neku doma na kojoj piše da nije za piće?? Nisam obadao da li to na svakoj piše?? Pred postavljam da se ne moram o tome brinuti??
Radio bi neki Ale za probu, voda je 14 i koliko sad % da miješam RO vodu??
I da li tu RO vodu miješam jednako u mesh i sparge ili kako???


Zatim nailazim na sljedeći problem kod Step 2. na EZ tablici
Grain Info:
Daje mi samo opciju od 10 "glavnih" ječmova:
Base: 2 Row, 6 Row, Marris Otter, Munich, Pilsner, Wheat, Vienna, Other
Crystal Malt
Roasted Malt
Što je sa ostalima koji nisu na listi??
Recimo Amber, Caramunich ??
Kako da dobijem točnu informaciju ako ne stavim točne sastojke??

Ima li neka dobra duša da je već slagao ovaj EZ water kalkulator da mi može pomći??
Hvala
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: EZ Water Calculator
Odgovorio sam ti i na pp, ali evo i ovdje.

Sad vidim da si ti dobio tvrdoću u CaCo3, tako da ili preračunaj u HCO3, ili u kalkulatoru ubaci kao CaCO3 (imas mogucnost odabira CaCO3 ili HCO3).

Vodu mijesas u jednakom omjeru i za mash i za sparge. Koliko RO vode stavljas zavisi od toga sta zapravo zelis da dobijes. Iz ovoga sto si poslao, mislim da bi nekih 50-60% RO vode bilo dovoljno da dobijes finu vodu za Pale Ale.

Ono sto mi je zbunjujuce je da si ti dobio podatak 14°dH i da su napisali mekana voda, a to je jako tvrda voda. Tako da ne znam jesu li oni tu tvrdoću zaista izrazili u njemačkim stupnjevima za tvrdoću (°dH) ili u nekoj drugoj jedinici.

Sto se slada tice i izbora sladova u EZ, caramunich ti je isto sto i crystal samo mu moras upisati EBC, amber mozes ubaciti pod toasted malts.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools