Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Nova kategorija na forumu flasiranje/keggiranje
sarajevskopivo Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 361
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Chicago, USA
Nova kategorija na forumu flasiranje/keggiranje
Pozdrav,

mozda da dodamo jos jednu kategoriju na forum koja bi bila flasiranje/keggiranje?

Hvala.
Keg 1: Orange/coriander
Keg 2: Chocolate Milk Stout
Keg 3: Torpedo IPA
Fermentor 1: ESB
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Nova kategorija na forumu flasiranje/keggiranje
pozdrav, ja mislim da bi takva kategorija bila suvišna. keggiranje/flaširanje su dio procesa i sve što je vezano za načine flaširanja i keggiranja može biti u podforumu Procesi, a vezano za same flaše i kegove, može biti u podforumu Oprema i sanitacija.

ja svakako mislim da je previše razbijen forum i sad, tako da možda imam namjeru spojiti neke kategorije, to ćemo vidjeti poslije kako će se razvijati situacija i koliko će postova biti na tim kategorijama.

ali evo od mene ponuda - ako se skupi pet različitih tema o flaširanju/keggiranju na podforumu Procesi, ja otvaram novu kategoriju. mislim da je pošteno, jer realno gledano, kategorija ne zaslužuje da postoji ako se na njoj neće otvoriti barem pet tema Smile

a vidjet ćeš da se kompletno flaširanje i kegiranje mogu obraditi u samo dvije teme. u jednoj flaširanje, a u drugoj keggiranje. Smile

živio
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools