Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Kako podesiti BeerSmith 2 i napraviti prvi recept - foto tutorial
Vuk Offline
1.010 OG, 1,95% ABV
****

Posts: 246
Joined: Jun 2013
Reputation: 1 Location: Bijeljina
RE: Kako podesiti BeerSmith 2 i napraviti prvi recept - foto tutorial
Ne to, nego bila je opcija 'kupovine' sirovina, time dobijam ono što ustvari imam kod sebe na stanju. Zanima me mogu li nekako kad biram stil piva, da mu kažem da mi nudi samo ono što imam kod sebe od hmeljeva, slada ili kvasaca.
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: Kako podesiti BeerSmith 2 i napraviti prvi recept - foto tutorial
(21.04.2015, 07:56 )Uzvrnd Wrote: Ne to, nego bila je opcija 'kupovine' sirovina, time dobijam ono što ustvari imam kod sebe na stanju. Zanima me mogu li nekako kad biram stil piva, da mu kažem da mi nudi samo ono što imam kod sebe od hmeljeva, slada ili kvasaca.

[Image: CqcPjXz.png]


ovo je najbliže tome što ti tražiš, samo za svaku kategoriju (slad, hmelj,...) ćeš morati posebno klikćati...
Find Odgovori
Vuk Offline
1.010 OG, 1,95% ABV
****

Posts: 246
Joined: Jun 2013
Reputation: 1 Location: Bijeljina
RE: Kako podesiti BeerSmith 2 i napraviti prvi recept - foto tutorial
This post was last modified: 21.04.2015, 08:33 by Vuk.
Mislim da sam našao gdje sam griješio. Samo sam kupovao u "Shoping view" ali nisam dodavao u "Inventory", a poslije u receptu ima opcija da se ono što se upotrijebi u receptu oduzme sa stanja.

(21.04.2015, 08:33 )Uzvrnd Wrote: Mislim da sam našao gdje sam griješio. Samo sam kupovao u "Shoping view" ali nisam dodavao u "Inventory", a poslije u receptu ima opcija da se ono što se upotrijebi u receptu oduzme sa stanja.
Nisam osvježio stranicu, već si i ti objasnio Smile
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools