Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Primator English Pale Ale
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
Primator English Pale Ale
This post was last modified: 18.04.2014, 08:59 by AleksandarV.
Primator English Pale Ale.
Pivarija Náchod iz Češke.
5% alkohola, kažu tamne jantar boje koja odiše sa engleskim hmeljevima. Rekao bi EKG. Spicy Smile. Karamela negdje lagano u pozadini kao i miris alkohola. Da hmelj se intenzivn i prijatno osjeća. Dodat je E300 (askorbinskakiselina) kao antioksidant).
Ukus adstrigentan, zemljani, malo su ga više zahmeljili. Karbonizacija baš ujeda.
Tijelo lagano. Lacing, dobar.


[Image: myga8uqe.jpg]
Ocjena 3,5/5
Find Odgovori
Atomik Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 43
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Mostar
RE: Primator English Pale Ale
Mislio sam da sva piva koja zavrsaju na -ator moraju biti doppelbockovi. Ocito pogresno...
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Primator English Pale Ale
(19.04.2014, 09:44 )Atomik Wrote: Mislio sam da sva piva koja zavrsaju na -ator moraju biti doppelbockovi. Ocito pogresno...


pa to je istina, mada nije pravilo koje se ne smije prekršiti. ima doppelbockova koji ne završavaju na -ator, ali većina ipak završava na taj nastavak, a sve je krenulo od Salvatora kako su prvi doppelbock nazvali redovnici koji su ga napravili.

ovdje je kvaka u tome što se pivara sama zove Primator. znači to je ime pivare, a imaju različitih piva u ponudi i svako je primator, primator pale ale, primator pilsner, primator stout itd...
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Atomik Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 43
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Mostar
RE: Primator English Pale Ale
(19.04.2014, 10:54 )pivska mušica Wrote:
(19.04.2014, 09:44 )Atomik Wrote: Mislio sam da sva piva koja zavrsaju na -ator moraju biti doppelbockovi. Ocito pogresno...


pa to je istina, mada nije pravilo koje se ne smije prekršiti. ima doppelbockova koji ne završavaju na -ator, ali većina ipak završava na taj nastavak, a sve je krenulo od Salvatora kako su prvi doppelbock nazvali redovnici koji su ga napravili.

ovdje je kvaka u tome što se pivara sama zove Primator. znači to je ime pivare, a imaju različitih piva u ponudi i svako je primator, primator pale ale, primator pilsner, primator stout itd...

Sad je jasno! beer
Find Odgovori
gajba Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,038
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Banja Luka/Doboj
RE: Primator English Pale Ale
Pio sam nekoliko ovih Primatora, svijetli, tamni lager, stout, premium lager, double bock i ovaj pale ale. Od svih najmanje mi se dopao bas on Smile
Steta sto si bas njega potrefio, mislim da Primator pravi bas dobra lager piva, pogotovo tamna.
Generalno, izleti "vecih" Ceskih pivara u nesto sto nije lager me nikad nije odusevilo.
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools