Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Victory Headwaters Pale Ale
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Victory Headwaters Pale Ale
This post was last modified: 14.04.2014, 01:39 by yankee fan.
Pivara Victory iz Pensilvanije, pravi jedan od najboljih IPA i Pilsner piva, pa sam odlucio da probam njihov American Pale Ale, koji btw ima manje alkohola od recimo Lagunitasovog Pale Ale!
sipao u kristalni goblet za Belgijska piva. boja bakarna, pjena poprilicna i ostala do kraja. lacing odlican.
Miris,:citrus, voce, slad.
ukus: upocetku se osjeca slad, prijatno gorko na nepcu, ukusa sirovog badema ili bademovog ulja, vocni, i ono sto ovde kazu "biskvit" Smile
zavrsetak je u dva dijela, prvo se osjeti voce, jabuka kao recimo crveni delises, crispy iako ne krispi kao Foundersov All Day IPA, a zatim drugi talas jako prijatne gorcine. alkhol se ne osjeti, izuzetno je pitko, sa srednjom do niskom dozom karbonizacije.
kao predstavnik APA stila, ocijenio bih ga sa 4,5/5

izvinjavam se za mutnu sliku Sad


[img][Image: o5u82f.jpg][/img]
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Victory Headwaters Pale Ale
da ti pozavidim. Smile samo da znas, tvoji postovi su rado čitani, ali ljudi nemaju šta da kažu, jer ne znaju šta da pitaju, jer jako rijetko imaju dodir sa ovakvim pivima. samo maštaju. Smile uključujući i mene. nemoj da te to obeshrabri jer svaka tvoja tema s nekim novim egtzotičnim pivom je osvježenje za forum i za sve nas. samo daj što detaljnije opise okusa i aroma i hvala ti na doprinosu forumu u moje ime i u ime svih članova.

Zivjeli
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
ale ale Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 780
Joined: Nov 2012
Reputation: 1 Location: Bec
RE: Victory Headwaters Pale Ale
Da i ja napisem da se postovi citaju, samo nastavi... Sve na sto naletim, uzmem da probam...
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools