Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Brooklyn Local 2
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Brooklyn Local 2
This post was last modified: 22.06.2014, 08:13 by yankee fan.
zena je pravila neke vegarijanske chuftice uz pastu, a moj zadatak je bio da izaberem pivce uz rucak, jedno od dva koja sam uzeo juce; La Fin Du Monde, pivare Unibroue ili moja lokalni Brooklyn Local 2. izbor je pa na Brooklyn Smile
casa je sa cepom od sampanjca, sipao sam u casu za Orval. kapa fina, ostala prilicno kvalitetna do kraja, lacing takodje jako dobar. boja je nekako tamno smedja...
miris je bez sumnje vocni, ali tamno voce kao sljiva, tresnja.
sto se ukusa tice, ja sam tu potpuno zbunjen. na interentu pise svasta, belgijski slad, belgijski kvasac, hebem ga, ja samo prepoznajem ucija Belgijskog kvasca, ali sto se slada i hmelja tice, tu sam u potpunom mraku. ukus je slican aromi, malo slatkast, i jako kremast, pivo je extra, odlicno, i na slijepo bih pretpostavio da je Belgijnac u pitanju, alkohol se ne osjeca, izuzetno pitko, okruglo pivo sa malo jacom karbonizacijom. tek pred kraj se osjeca da alkohol udara u glavu, flasa je od 750ml...uh, kao da pijem marshmallow!

dodatak, na dnu case je ostao talog, cini mi se da je jednom musica napisao da je to pivski kvasac?

[Image: sgphlj.jpg]
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
Rodney Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,095
Joined: Feb 2014
Reputation: 3 Location: Sweden
Brooklyn Local 2
Ih, raskućit ćeš se sa ovim Smile Brooklyn super imitira belgijance. Nisam još naletio na ovaj, ali ako je upola kao Kec onda je sigurno do balčaka...
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools