Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Palm amber ale
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Palm amber ale
This post was last modified: 17.06.2014, 05:38 by yankee fan.
hajde forumasi recite mi zasto je Palm ocjenjen tako lose!
ok, aroma nije nesto, mirise ( da izvinete na govance), okus je ok, onako bready, ali jako jako pitko, za ove utakmice uz SP ide odlicno. pivo niti je lose niti nesto posebno, ali tako lose ocjene su me bas iznenadile. iskreno, nisam u stanju da napisem neku recenziju popio sam ga previse da bih mogao, ali pivo je sasvim ok...ili sam ja opet kontra svih!?
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
Rodney Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,095
Joined: Feb 2014
Reputation: 3 Location: Sweden
RE: Palm amber ale
(14.06.2014, 07:26 )yankee fan Wrote: hajde forumasi reci te mi zasto je Palm ocjenjen tako lose!
ok, aroma nije nesto, mirise ( da izvinete na govance), okus je ok, onako bready, ali jako jako pitko, za ove utakmice uz SP ide odlicno. pivo niti je lose niti nesto posebno, ali tako lose ocjene su me bas iznenadile. iskreno, nisam u stanju da napisem neku recenziju popio sam ga previse da bih mogao, ali pivo je sasvim ok...ili sam ja opet kontra svih!?

Ma taj miris govanceta je belgijski kvasac Smile

Ako si pio previše onda niš od recenzije, jer nakon četvrte i Preminger je dobar Smile

Palm je u svakom slučaju harao dok Amerikanci nisu preuzeli tržiste. Sada kada ima jako dobrih pivovara koje su se otvorile u zadnjih par godina, ljudi uviđaju da Palm i nije nešto Smile

Meni je onako. Pitko kao što veliš i ništa više od toga.
Find Odgovori
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
RE: Palm amber ale
sad sam tek vidio da sam "reci te" napisao odvojeno!!! pijana glava Smile
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools