Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Stone Go To IPA
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Stone Go To IPA
aha to.... Smile ja sam shvatio da yankee pita generalno.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin
*******

Posts: 3,220
Joined: Nov 2012
Reputation: 15 Location: Mostar
RE: Stone Go To IPA
(18.04.2014, 08:55 )pivska mušica Wrote: aha to.... Smile ja sam shvatio da yankee pita generalno.

možda i pita, ali ja sam shvatio koji u ovom pivu daje taj šmek. uostalom, neka je navedeno više takvih hmeljeva Smile

sve u svemu ovo mi se pivo čini fantastičnim. zahmeljenost kao standardne IPA-e, a alkoholom odgovara APA. baš super Smile
Find Odgovori
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
RE: Stone Go To IPA
Hvala na odgovoru. Upravo trazim taj Zombie dust. Ima sjajne ocjene ali ga nem ovde kod mene Sad
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Stone Go To IPA
sinoc probao stone go to IPA. prvi put i probavam jedan od ovih session IPA piva. sta reci, hrpa arome, baš intenzivno hmeljno, citra se bas osjeti najvise. ja osjetim i dosta zove uz ovo tropsko voce. nevjerovatna aroma stvarno. u okusu isto dosta hmelja i oštre gorčine. e kod mouthfeela mi je malo bilo čudno - nisam naviknut na ovako snažno zahmeljeno pivo, a u mouthfeelu ovako tanano tjelešce Smile skoro pa mi nedostaje alkoholnog kick-a i slatkoće/tijela kao u normalnoj IPA-i. ali s obzirom da je namjerno ovako rađeno pivo baš da se može popiti u nekoj usputnoj varijanti bez da obori čovjeka, mislim da je ovo stvarno vrh vrhova. kako su ga samo zahmeljili! i dalje mi je stone-ov ruination IPA jedno od najboljih piva koje sam ikad probao, ta pivara je baš tip top.

beer

[Image: 2oXSOV2.jpg]
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools