Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Captain Lawrence Pale Ale
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Captain Lawrence Pale Ale
veceras sam nesto raspolozen da pisem recenzije Smile
ovo je treci put da pijem Cpt Lawrence Pale Ale i sad vec mogu sa sigurnoscu da kazem da je ovo najbolji APA koji sam do sad pio!!!
Sipa sam u malu tulip casu, kapa je velika i tako snazana da sam moga ovog americkog kvotera ( 25 centi) da spustim i ne bi potonuo!
Lacing je odlican, zove, doziva da uzmem prvi gutljaj.
Boja piva je bakarna, lijepa, cista.
Miris je NENADJEBIV!!!! Ne bih da ga pijem jos, dovoljno je da mirisem i da se oscjecam kao da sam na horsu! Udara u nosnice, mami mi osmjeh na lice, grejpfrut, borovina, citrusi!!!! Sve u jednom, BOMBA!!!
Ukus- e ovako pivo treba da izgledao, osvjezavajuce, vocno, mokro ( nasuprot suhom ukusu), ali malo ga zeza sto se osjeti slad, kao onaj przeni secer sto su nase bake radile kad smo bolesni i stavljaju ga u toplo mlijeko!!! Volio bih da je ovo pivo malo jace, zahmljano, da me udari gorcinom i nokautira!!! A onda pomislm "ipak je ovo samo APA" i definitvno moram probati njihov IPA!! To je pod "MUST"!!!!

[Image: ilc38z.jpg]
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Captain Lawrence Pale Ale
Koliko sam shvatio ti ne volis taj sladni okus nikako. Upravo taj przeni secer balansira gorcinu i on tu mora biti. Ako ti se ne svidja okus slada, trazi piva sa dosta carapils slada koji daje punocu i tezinu tijelu ali ne daje puno okusa. Jbg da si tu, smuckali bi nesto domace po tvom ukusu Smile
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Captain Lawrence Pale Ale
This post was last modified: 26.07.2014, 07:33 by yankee fan.
Hm, Musice, sjedne on meni jednom u pola godine, kao recimo Sam Adamsov Irish Red, ali je to samo jedna ili dve flase. Sjecas se mog opisa Balast Point piva, gdje su skoro svi dali 10-ku! Mislim da meni vise lezi taj West Coast stil, Stone i Lagunitas. I naravno Dogfish Head, a ovi sto vuku na Englesku, sladnu varijantu mogu slobodno u wc solju!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dodatak; Musice ja jako slabo jedem slatko, kolace... Ako mi organizam trazi slatko, uglavnom uzmem med! Mozda to objasnjava moj ukus ( palate)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools