Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Dogfish Head Punkin Ale
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Dogfish Head Punkin Ale
Prvi put probavam pampkin ale pivo, i odabrao sam da to bude ni mane ni vise nego od avangarde- Dogfish Head...
Sipao u ovu novu jebacku casu, boja bakarna, mala kapa, ostala do kraja...boja je stvarno divna, providna bakarna...Mali baloni idu prema gore, kao da pijem nekadasnji Deit ako ga se sjecate Smile
Miris je onako slatkast, nije karamela, ali je se osjeca nesto slatko, pokusava da nadjem termin da opisem... u stvari pokusavam da nadjem nacin kako da opisem cijelo pivo!!!!!!!
Prvu gutlja, drugi gutljaj, treci...hm nemam uopste osjecaj da je pivo u pitanju...
Ukus je slada, hm, cimet, bundeva se osjeti odlicno...nemam pojma sta pijem ali ovo je tako dobro da cu sa otvorim jos jedno Smile
sa svojih 7% alc moram da pazim!!!
Ovo me podsjeti kad sam prvi put pio Dogfish Head ApriHop, bilo je tako dobro da sam pio jedno za drugim i tako sam se odvalio da ni dan-danas ne mogu da ga pijem...a steta, jer je pivo odlicno!!!! Tako da cu veceras da pazim Smile
Moram da spomenem i to da me mnogo zeza to sto sam vegetarijanac pa se relativno brzo napijem, dok vecina mojih drugara i dalje nastavlja da uziva u picu ja moram da prestanem jer znam da ce da me udari vrlo brzo Sad

[Image: 119wgmh.jpg]
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Dogfish Head Punkin Ale
pa jedes li sir? ili si baš vegan? uvijek mozes kikiriki i ostale orahe koji su masni i djeluju isto kao masniji obrok pred piće.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Dogfish Head Punkin Ale
Vježbaj sa rakijom na prazan stomak Smile
Find Odgovori
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
RE: Dogfish Head Punkin Ale
(09.09.2014, 08:58 )pivska mušica Wrote: pa jedes li sir? ili si baš vegan? uvijek mozes kikiriki i ostale orahe koji su masni i djeluju isto kao masniji obrok pred piće.

o da, jedem. inace dobar dio moje ishran se sastoji od badema, oraha, suncokretovih, lanenih sjemenki, kikirikija, brazilskog i indijskog orascica itd...
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
Goggy Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 504
Joined: Mar 2014
Reputation: 0 Location: Sarajevo, BiH
RE: Dogfish Head Punkin Ale
Što bi kod nas rekli; jedi piletinu to ti nije meso Big Grin
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools