Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Raging Bitch Belgian Style IPA
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Raging Bitch Belgian Style IPA
This post was last modified: 24.04.2015, 02:33 by yankee fan.
U zadnjih par mjeseci, recimo pola godine, ovo je nova i omiljena furka medju pivopijama bar sa ove strane bare.
Dugo sam plesao okolo, gledao ja nju ( pivu) ona gleda mene, sve dok jedan od jarana ovde nije rekao da je pio Stone-ov Belgian IPA.
Sad malo iedm off topic, neke pivare su ponudile Beer CLub clansku karticu, dobijes excluzivne vrste piva kojih nema u standardnoj ponudi, ali imena tih pivara garantuje kvalitet.
Sipao u snifter za DIPA, RIS, barley wine...
Pjena je lijepa ali kratko trajala, lacing je jako dobar...
Boja- honey amber, da se izrazim na americki nacin Smile zena mi je asistirala
Miris je sladunjav, bukvalno med ili karamelizovani secer, zatim hmelj, divan miris hmelja u pozadini!!!!! obecava!!!
Ukus je odlican, cak i za one koje vole jak ukus hmelja, gorcinu, moraju da budu zadovljni za ovim pivom...Iako moram reci da ukus hmelja nikako nije u prvom planu, osjeti se cak malo i banana, al je tako divan kompleksan, pravo uzivanje je piti.
ne znam koju ocjenu bih dao za stil jer nisam do sada pio ovako nesto, ali sto se tice ukusa, dojma, 4/5
Alc je 8,3%, negdje na mojoj granici, i nije pivo zasvaki dan, ali jeste za merak, onako lagano ili uz dobru klopu sto ja upravo radim...

[Image: 286thjs.jpg]

ne znam zasto mi tiny pic okrece sliku...
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori
gajba Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,038
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Banja Luka/Doboj
RE: Raging Bitch Belgian Style IPA
ni meni nije nesto posebno sjelo ovo pivo. dao sam mu 3.5/5. vjerovatno nije moj stil.
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools