Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Sjemenke Hmelja
Travolta Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 70
Joined: Apr 2015
Reputation: 1 Location: Sl.Brod/Croatia
Sjemenke Hmelja
Pozdrav ekipa. Ako netko mozda zna kad bi se posadile sjemenke hmelja dali bi nesto bilo od toga? Pitam zato sto mi je frend dosao iz Irske i donjeo dva paketica sjemnki Citre ima 20 sjemenki unutra e sad deinitivno cu posaditi par komada koliko dobijem pa da vidim sta ce da bude. Ako netko ima iskustva s time volio bih da podjeli.Zivjeli
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Sjemenke Hmelja
Pa koliko ja znam nije lako iz sjemenke uzgojiti. Ali ako ti i uspije prvi rod ti je tek nakon dvije godine. Bolji su rizomi. Znaš da ćeš dobiti žensku biljku sigurno, a i sve puno brže ide.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Travolta Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 70
Joined: Apr 2015
Reputation: 1 Location: Sl.Brod/Croatia
RE: Sjemenke Hmelja
(15.11.2015, 06:36 )pivska mušica Wrote: Pa koliko ja znam nije lako iz sjemenke uzgojiti. Ali ako ti i uspije prvi rod ti je tek nakon dvije godine. Bolji su rizomi. Znaš da ćeš dobiti žensku biljku sigurno, a i sve puno brže ide.

Thx musice. Dbit cu 10 sjemenki pa cu ih probati posaditi vidjet cemo sta ce biti.
Find Odgovori
VGdogy Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 29
Joined: Sep 2014
Reputation: 0 Location: Velika Gorica, HR
RE: Sjemenke Hmelja
Thx musice. Dbit cu 10 sjemenki pa cu ih probati posaditi vidjet cemo sta ce biti.
[/quote]

Garant ćeš dobiti Staneta u dvorištu. Pa ako uspiju te tvoje citre evo nama citre balkanjeros iz Tolise. Počupat će sve šljivike, a nasaditi citre.

Hop Breeding Company watch out, Stane is on the market!!!

Zivjeli
Find Odgovori
Stane Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,656
Joined: Jan 2014
Reputation: 5 Location: Tolisa (Orašje)
RE: Sjemenke Hmelja
(16.11.2015, 12:50 )VGdogy Wrote: Thx musice. Dbit cu 10 sjemenki pa cu ih probati posaditi vidjet cemo sta ce biti.

Garant ćeš dobiti Staneta u dvorištu. Pa ako uspiju te tvoje citre evo nama citre balkanjeros iz Tolise. Počupat će sve šljivike, a nasaditi citre.

Hop Breeding Company watch out, Stane is on the market!!!

Zivjeli
[/quote]
Ja već razradio plan, sad nema ništa od togaAngryBig Grin
Find Odgovori
bhgr1 Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 410
Joined: Apr 2015
Reputation: 2 Location: Gračanica
RE: Sjemenke Hmelja
Malo offtopic, ali zna li neko mogu li se negdje u nasim krajevima nabaviti rizomi hmelja?
Iz USA ne salju, iz UK je preskupo (barem ovo sto sam ja nasao)?
Hvala.
Find Odgovori
daysleeper Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 60
Joined: Sep 2014
Reputation: 1 Location: Banja Luka
RE: Sjemenke Hmelja
ja sam isto nedavno preko ebay-a kupio sjemenki iz Deutschland. Držao sam se njihovog uputstva ali ipak nisu proklijale.Da li je do sjemena ili nešto drugo ne znam.

Očigledno da nije jednostavno ali probat ću i drugu turu pa možda na proljeće opet uspije.

I ja sam zainteresovan za rizome ako neko zna neka javi.

drinking-beer
Istina je negdje između prvog i posljenjeg piva.
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools