Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Sierra Nevada Pale Ale
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Sierra Nevada Pale Ale
nije bas recenzija , nego vise kao pitanje za iskusnije clanove.
Upravo pijuckam i uzivam u Sierra Nevada pale ale, na njohovoj stranici pise da je jedinica za gorcinu 38, iako je meni kao pocetniku to jako veliko. Medjutim pivo je jako pitko, jednom rijecju- divno!
ali mene zanima zasto ima neke baloncice, kao da ima talog ili slicno. Pa zelim da pitam one koji su pili ovo pivo- Koji klinac je taj talog tj baloni u pivu?
Find Odgovori
zis Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,440
Joined: Nov 2012
Reputation: 8 Location: Doboj
RE: Sierra Nevada Pale Ale
(11.06.2013, 03:21 )yankee fan Wrote: nije bas recenzija , nego vise kao pitanje za iskusnije clanove.
Upravo pijuckam i uzivam u Sierra Nevada pale ale, na njohovoj stranici pise da je jedinica za gorcinu 38, iako je meni kao pocetniku to jako veliko. Medjutim pivo je jako pitko, jednom rijecju- divno!
ali mene zanima zasto ima neke baloncice, kao da ima talog ili slicno. Pa zelim da pitam one koji su pili ovo pivo- Koji klinac je taj talog tj baloni u pivu?
Nazalost original nisam pio, ali jesam klonove (domace) koji su vjerujem bolji od originala. Taj klinac je talog kvasca u pivu, cist vitamin B. Ne brini sve je to OK. drinking-beer
Find Odgovori
illuminated Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 143
Joined: Nov 2012
Reputation: 1 Location: Gelsenkirchen
Photo  RE: Sierra Nevada Pale Ale
This post was last modified: 08.08.2013, 08:29 by illuminated.
[Image: image.jpg]

Nema se sta puno reci za ovo pivo. Mislim da su nasi klonovi odlicni. Ovo je malo tanje od klonova koje sam pio, ali zato bolje za ljeto.

U originalu prema predanju magnum, perle i cascada. Smio bih se zakleti da se osjeti magnum. Ima ostru i cistu gorcinu. Od slada navodno crystal i pale malt..
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools