Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Stone Levitation
yankee fan Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 301
Joined: May 2013
Reputation: 0 Location: New Jersey
Stone Levitation
This post was last modified: 18.08.2013, 06:20 by yankee fan.
konacno, od veceras na odmoru ))). zena je u posjeti svojima opalila za BG, a ja ostajem u New Jersey da idem na plazu sa drugarima )))
u restaoran smo ubacili SN Torpedo, kad otvorimo ubacujemo Dogfishhead i Sam Adams IPA.
veceras sam otvorio po drugi put Stone Levitation...
sipao u snifter, prilicno velika kapa , nakon sipanja podsjeca na stout piva, koja je splasnula brzo, ali je ostala do kraja, lacing odlican, boja tamno bakarna, jako smedja.
sto se tice mirisa, osjeca je aroma hmelja, zacina, i jako malo rekao bih citrusa, tj obzirom da je pivara iz Californie ocekivao sam malo jaci grapefruit miris, ali je izostao...osjeca se miris slada...
ukus je gorko-sladak, malo vise citrusnog voca, jaho suh i cist finish.
karboniczajisa jako umjerena, do slaba, i to mi se narocito svidja, jako pitko, svakodnevno pivo, a na ambalazi stoji 4,4% abv, sto me je jako obradovalo jer mogu da se opustim i uzivam u nekoliko flasa ovog prije nego sto me "uhvati" ))).
iako sam vise naklonjen Lagunitas American pale ale, ovo pivo je jako dobro i toplo ga preporucujem svima koji su u mogucnosti da ga nabave, a onima koji nisu da nadju negdje recept i da naprave clone...

[Image: 292mzj6.jpg]

dodatak, pivo je zaista dobro i jako pitko (vec sam na 4-oj flasi heheh)
Sisaj Zvezdo!!!

Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools