Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Postovi
gantovic Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 17
Joined: Nov 2013
Reputation: 0 Location: VISOKO
Postovi
This post was last modified: 06.06.2014, 06:14 by gantovic.
Da li se može izmijeniti sortiranje postova od zadnjeg posta pa do najstarijeg ?

(06.06.2014, 06:09 )gantovic Wrote: Da li se može izmijeniti sortiranje postova od zadnjeg posta pa do najstarijeg ? Naravno odnosi se samo na neke postove nekih tema.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Postovi
Misliš od najstarijeg prema najnovijem? Hoces da su najstariji postovi prvi u podforumu? Descending umjesto ascending?

Sent from my LG G2 using Tapatalk
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
gantovic Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 17
Joined: Nov 2013
Reputation: 0 Location: VISOKO
RE: Postovi
(06.06.2014, 11:59 )pivska mušica Wrote: Misliš od najstarijeg prema najnovijem? Hoces da su najstariji postovi prvi u podforumu? Descending umjesto ascending?

Sent from my LG G2 using Tapatalk
Obrnuto najnoviji prema najstarijim. Ali odnosi si se samo na određene sekcije recimo u temi Kupujem, moram otići do zadnjeg mog posta listajući kraj stranice. Uglavnom mi se čini da je to samo izuzetak, možda i griješim jer sam nov na forumu, ali ću ponovo bolje pogledati.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Postovi
evo bas smo neku noc uz pivo pricali ja i @gantovic pa mi je objasnio u cemu je stvar, jer ja nisam skontao najbolje iz ovoga sto je napisao.

uglavnom, kad kliknemo sad na neku temu unutar nekog podforuma, bilo koju, taj link nas baci na prvu stranicu rasprave. na primjer ako kliknemo u temu 'da se malo pohvalim' forum nas baci na prvu stranicu sa najstarijim postovima, a gantovic bi htio da ga taj link odvede direktno na zadnju stranicu rasprave odnosno, na najnovije postove, da ne mora klikati dole na broj stranice da bi otisao na najnovije postove.

koliko sam vidio po nekim drugim forumima, neko ima namješteno ovako kako je kod nas, a neko ovako kako @gantovic spominje.

meni je svejedno i mozemo pokusati tako neko vrijeme pa da vidimo kako ce se ljudi naviknuti. mislim da i jedna i druga opcija imaju i mane i prednosti. dosta tema je kod nas ovdje vezano za prvi post itd...
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: Postovi
zato kad otvoriš podforum koji te zanima i klikneš na onu strelicu kod teme koja ima nove postove, odvede te na prvi nepročitani post. to je jedan klik više Smile
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools