Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


PUB
sheha Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 100
Joined: Nov 2013
Reputation: 0 Location: doboj-civcije
RE: PUB
Evo da se i ja javim. Dosao i net. Zis je kako vidim uspio i auto da izvuce, nesto kontam da zna raja sta je u podrumu....Ja mislim da je i spajder na uzvisini tako da nije ugrozen.
Find Odgovori
libor Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 421
Joined: Jun 2013
Reputation: 0 Location: Prijedor
RE: PUB
Zelim samo da podsjetim pivare na izosan , u ovakvoj situaciji moze da pomogne

Послато са SM-C101 уз помоћ Тапатока
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: PUB
Izosan je nezamjenjiv.
Slobodno stavite što više izosana. Ako se nevaram za tu agresivnu dezinfekciju ide i do 50 puta veča doza. Za prostorije.
Find Odgovori
libor Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 421
Joined: Jun 2013
Reputation: 0 Location: Prijedor
RE: PUB
Jos nam ostaje vulkanska erupcija biblijskih razmjera i napad vanzemaljaca i sve smo onda prosli ...

JBG moram malo da okrenem na zezu ...
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: PUB
već su se spremili za invaziju, imaju gdje sletiti Big Grin
Find Odgovori
p.Ivo Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 495
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Visoko
RE: PUB
ljudi hajmo ovako ! hajmo umjesto zajebavanje , prezderavanja i pijancenja umjesto na guinnessa otici u doboj ili neko drugo mjesto cistiti i pomagati jebo pivo kuhat cemo ga drugi put
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: PUB
slazem se i ja. razgovarao sam s cartmanom, generalno nema smisla da sad u ovom svemu idemo da se veselimo. što se pomoći tiče tu sam i možemo u subotu otići bilo gdje da šta god pomognemo. ja sa svojom hernijom ne znam koliko ću moći fizički, ali sam spreman i novčano i u stvarima da učestvujem. ivane ako si ti raspoložen preuzmi organizaciju ja sam usred selidbe i zaista nemam vremena, nadam se da cu se presabrati sa vremenom iako sam baš na životnoj prekretnici i da ću uspjeti tu subotu s vama gdje god da se krene. tu sam s autom ako treba prevoz, imam nekog alata, imam i jedne ribarske čizme ja mislim.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: PUB
I ja sam za
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: PUB
Tu sam.

Sent from my Z10 using Tapatalk
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: PUB
sad sam sa Zisom pričao, pozdravio vas je sve. nije mu poplavljen stan, ali za dlaku. RIS mu je u podrumu preživio poplavu potopljen u gajbama Smile u doboju je potrebno pomoci, mi mozemo u duhu pivarske solidarnosti oko zisove zgrade početi, pa gdje završimo. Big Grin zis veli da je najbolje da nabavimo one lopate široke za snijeg, treba imati čizme, rukavice, pretpostavljam da bi pomogle i kese za smeće, odjeća - bilo bi super imati neki kombinezon da se zatvorimo od nogu do vrata. ne bi bilo zgoreg imati i maske za lice. dezinfekcija ruku ide star sanom Big Grin imamo još par dana da se prekontamo. a kako su se @rafter i @Zis upoznali je za rubriku vjerovali ili ne Smile kad se vidimo s njim pričat će nam svima.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
p.Ivo Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 495
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Visoko
RE: PUB
Ti musice budi Tito , samo govori ti to a ti to , ja imam alata , imam i izosana , kupili bi nesto od hrane i vode ili sta vec treba to bi vidjeli sa zisom . koliko bi nas se skupilo ?

musica
aco
sanjo
gantovic
pivo
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: PUB
(19.05.2014, 08:26 )p.Ivo Wrote: Ti musice budi Tito , samo govori ti to a ti to , ja imam alata , imam i izosana , kupili bi nesto od hrane i vode ili sta vec treba to bi vidjeli sa zisom . koliko bi nas se skupilo ?

musica
aco
sanjo
gantovic
pivo

ajde nisam ni ja baš za otpada još Smile cujemo se ovih dana da se dogovorimo oko detalja. svi koji zele da se pridruze neka se prijave.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 23 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools