Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Homebrew radnje
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
Re: Homebrew radnje
Uskoro kod Beograđana, radnja Moje pivo, dolazi StarSan. Već u idućoj pošiljci.

Sent from my Z10 using Tapatalk 2
Find Odgovori
gajba Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,038
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Banja Luka/Doboj
RE: Homebrew radnje
Primjetio sam da se pojavio u evropi na nekoliko homebrew sajtova koje pratim. Izgleda da se "probio" na evropsko trziste...
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Homebrew radnje
www.browamator.pl je jedan od najvecih poljskih online shopova. Imaju dosta zanimljivih stvari i odnedavno su uvrstili BiH na listu zemalja u koje salju. Koristite google translate a dosta stvari se moze i ovako razumijeti. Ako kome bude trebala pomoc sa prevodom mogu pomoci, nije problem. Neki dan sam narucio kvasac i stigao je u roku od 8 dana. Brze nego iz engleske (i dosta jeftinije)

Sent from my HTC One X using Tapatalk
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
superhik Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 68
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Vinkovci
RE: Homebrew radnje
This post was last modified: 04.02.2014, 11:05 by superhik.
(04.02.2014, 10:48 )pivska mušica Wrote: www.browamator.pl je jedan od najvecih poljskih online shopova. Imaju dosta zanimljivih stvari i odnedavno su uvrstili BiH na listu zemalja u koje salju. Koristite google translate a dosta stvari se moze i ovako razumijeti. Ako kome bude trebala pomoc sa prevodom mogu pomoci, nije problem. Neki dan sam narucio kvasac i stigao je u roku od 8 dana. Brze nego iz engleske (i dosta jeftinije)

Sent from my HTC One X using Tapatalk

baš gledam ima super cijena ali ne vidim koliko bi bila dostava?

(04.02.2014, 10:48 )pivska mušica Wrote: www.browamator.pl je jedan od najvecih poljskih online shopova. Imaju dosta zanimljivih stvari i odnedavno su uvrstili BiH na listu zemalja u koje salju. Koristite google translate a dosta stvari se moze i ovako razumijeti. Ako kome bude trebala pomoc sa prevodom mogu pomoci, nije problem. Neki dan sam narucio kvasac i stigao je u roku od 8 dana. Brze nego iz engleske (i dosta jeftinije)

Sent from my HTC One X using Tapatalk

baš gledam ima super cijena ali ne vidim koliko bi bila dostava? tj ima ali bi rekao da je to za pl!?
very-drunk ja bi pivaaaaa!
Find Odgovori
superhik Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 68
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Vinkovci
RE: Homebrew radnje
Indicative cost delivery parcel to Croatia with a weight 5g: 117,00 PLN

Total cost: shipment cost (117,00 PLN) + products cost

In case abroad delivery payment for products can be only made by credit card.

If you want to know accurate products cost and shipment to Croatia - please place your order on our online store (http://browamator.pl/) select options for not logged in and please type in the exact delivery address in form.


Pozdrawiam/Regards

Karolina Jaworek

Browamator
ul. Przekopna 39 a
38-100 Strzyżów
tel./fax 17/2761411
www.browamator.pl

eto odgovora, tako da se slad ne isplati naručivati ali lakše stvari vjerovatno da jel sam pitao za cijenu dostave do 5kg.
very-drunk ja bi pivaaaaa!
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Homebrew radnje
Ja sam sada provjeravao za Wyeast tečni kvasac sve će me izaći oko 20 KM ili 44 zlota. 15 zlota je otprema.
Find Odgovori
superhik Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 68
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Vinkovci
RE: Homebrew radnje
(04.02.2014, 01:59 )AleksandarV Wrote: Ja sam sada provjeravao za Wyeast tečni kvasac sve će me izaći oko 20 KM ili 44 zlota. 15 zlota je otprema.

dobro to je puno manja težina ali mi svejedno malo, to je manje od 30kn a u hr bi tolko platio, naruči pa javi da znamo Smile
very-drunk ja bi pivaaaaa!
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Homebrew radnje
A pa dobro. Slad kod tebe imaš uzeti na više mjesta. Jedino naručuješ ono što nemaš. A i sada ste u Evropi bar po tom pitanju isporuka. Bar za lakše stvari.
Find Odgovori
superhik Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 68
Joined: Jan 2014
Reputation: 0 Location: Vinkovci
RE: Homebrew radnje
This post was last modified: 04.02.2014, 03:38 by superhik.
(04.02.2014, 03:07 )AleksandarV Wrote: A pa dobro. Slad kod tebe imaš uzeti na više mjesta. Jedino naručuješ ono što nemaš. A i sada ste u Evropi bar po tom pitanju isporuka. Bar za lakše stvari.

ma da gledam kvasce, dobra cjena a i ima stvari i opreme koje nisam nigdje ni vidio kod nas. Morat ću za probu i ja uzeti par kvasaca i koji hmelj pa da vidim. Čudi me samo što im za težinu kvasaca piše 90g a slike su od vrećica sa 11,5g a i cjena bi bila stvarno premala za 90g Blush
iz poljske sam preko ebaya već naručivao i sada dođe za par dana i na skuplje stvari nema carine!

em ti poljakinju pa to nije težina nego neki njihovi sitni novćići! Moram đozluke mjenjat!
very-drunk ja bi pivaaaaa!
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
Homebrew radnje
Groš je zlotu isto što i lipa kuni Smile


Sent from my iPad using Tapatalk
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
Re: Homebrew radnje
I kod nas su nekada davno bili groši Smile

Sent from my Z10 using Tapatalk 2
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
Homebrew radnje
This post was last modified: 05.02.2014, 07:12 by AleksandarV.
Kada idemo kod Mostaraca na debi RIS-a? A potpisali su ugovor sa Weyermann-om pa sada od njih kupuju slad.


Sent from my iPad using Tapatalk

Kada idemo kod Mostaraca na debi RIS-a? A potpisali su ugovor sa Weyermann-om pa sada od njih kupuju slad.


Sent from my iPad using Tapatalk
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools