Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Kasačko pivo
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
Kasačko pivo
Probah i Kasačko. Nemam šta reći osim da se radi o pivu koje mi je daleko bolje i od svijetlog i od tamnog Velebitskog. U ovom trenutku i iz ove pozicije, kada bi me neko pitao da mu kažem šta je najbolje što može naći od piva u svim zemljama bivše Juge, ja bih definitivno rekao da je to Kasačko pivo. Probao sam hrvatska, slovenska, srpska, makedonska, crnogorska, pa čak i kosovska piva, i nastojim da probam što više i dobrih i loših piva, ali ovo Kasačko me zaista do ovog trenutka oduševilo.

Naravno, u konkurenciji flaširanog piva. Postoje male pivnice u slo i hr, pa i u srb koje, siguran sam, proizvode bolja piva koja se toče na licu mjesta.

Eto uživao sam u svakom gutljaju, tako da znate da se nećete zeznuti ako kupite ovo pivo. Kolege iz Hrvatske to već sigurno znaju, a ovo govorim kolegama iz BiH i drugih zemalja koji ga budu imali priliku piti.

Kolega @svarrogh kaže da je rezano, ali i ako jest ja bih rekao da nije 50:50 i ne bih rekao da se radi o blendu nakon fermentacije, nego sigurno prije fermentacije....

[Image: oBD2aKT.jpg]
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Messages In This Thread
Kasačko pivo - by pivska mušica - 17.12.2012, 10:37
RE: Kasačko pivo - by Svarrogh - 17.12.2012, 11:26
RE: Kasačko pivo - by pivska mušica - 17.12.2012, 11:40
RE: Kasačko pivo - by ale ale - 18.12.2012, 09:39
RE: Kasačko pivo - by pivska mušica - 18.12.2012, 10:20

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools