Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Leffe Vieille Cuvée
mange_tout! Offline
Admin
*******

Posts: 3,220
Joined: Nov 2012
Reputation: 15 Location: Mostar
RE: Leffe Vieille Cuvée
(03.01.2013, 05:20 )sarajevskopivo Wrote: Super si ovo opisao. Ja se nadam da cu imati priliku probati ovo pivo.

Mi jako volimo Leffe Blonde. I ja sam neki dan otisao i kupio 24 pack. Ustvari to nije standardni 24 pack kakvi se prodaju vec 4 paketa 6-packova.
Za razliku od ovog sto si napisao, Leffe blonde ima okus banane. Ne znam kako se utvrdjuje kvalitet/cijena piva. Ali je kod mene ovde leffe za razliku od drugih belgijskih piva jako jeftin. Dodje oko $1.4 po boci. Dok ostala belgijska piva su dosta skuplja. Obicno je 4-pack oko $15.

hvala, pokušao sam prenijeti svoj dojam Smile. kada pogledaš recenziju ovog piva na stranim forumima i stranicama koje se bave recenzijama piva nigdje nećeš naići da je neko napisao da se osjeti aroma banane (a eto ja sam je osjetio, pogotovo na početkuBig Grin), nego svi govore o tamnom voću poput višnje, trešnje ...još u recenziji nisam spomenuo da se hmeljni karakter uopšte ne osjeti, bar ga ja nisam osjetio, te pivo ima neprimjetnu gorčinu.
te ostale i ne poznajem, jer kod nas ovdje nema kupiti ova vrhunska piva, a i ja se nadam da ću nekad probati i ostala piva iz brenda Leffe Smile

Zivjeli
Find Odgovori



Messages In This Thread
Leffe Vieille Cuvée - by mange_tout! - 03.01.2013, 01:49
RE: Leffe Vieille Cuvée - by sarajevskopivo - 03.01.2013, 05:20
RE: Leffe Vieille Cuvée - by mange_tout! - 03.01.2013, 11:10

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools