Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Recenzije pubova, kafana, lokala...
libor Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 421
Joined: Jun 2013
Reputation: 0 Location: Prijedor
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
This post was last modified: 22.08.2014, 08:57 by libor.
Ako se ko zaputi u Budimpestu evo lijepog lokala

http://www.patermarcus.hu/

odmah kad predjes Lancani most na desnu stranu prije tunela jedno 50m ... Imaju raznorazne belgijance u ponudi , a ni klopa nije losa ...

Recimo jos da je ovaj shop dojajan
http://csakajosor.hu/

Naizgled neugledna radnjica , ali cim udjes shok , pod "poplocan" pivskim cepovima , police i frizideri puni svacega ...
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
ajd kad smo vec kod budimpešte - jedini belgijski pub koji ima 'certifikat' izdat od belgijske ambasade u mađarskoj. visi na zidu. Smile

http://www.belgasorozo.com/sorlap

imaju dobar izbor belgijskih piva, a i hrana je jako dobra. atmosfera isto sasvim ok, posebno ljeti kad se siđe dole a ono fino podrumska temperatura. tu smo bili sad kad smo bili u budimpešti na takmičenju.

eh da, ovo je jedini belgijski pub u kojem sam vidio da imaju velike čaše za kwak od 0,5l.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
bio sam maloprije u Tolkienu i ima pravo puno piva na ponudi. Ja sam pio APU od Nove runde, a žena je pila tripel karmeliet. Mjesto je bas po mome ukusu, i smijem se usuditi reci najbolji pub u kojem sam bio.
Find Odgovori
danny_boy Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,837
Joined: Nov 2012
Reputation: 9 Location: Sarajevo
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
I kakva je APA od NR?
WWW Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
puno zahmeljena i co2 nema nikako skoro.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
a jesi li probao ili vidio da ima njihov taj novi brown ale koji je navodno ovih dana stigao u tolkien?
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
htio sam, želio sam, imao sam volju bika pred koridu u čevljanovičima, ali mi ljubazni konobar rece da se mora prvo ova bačva popiti pa tek onda ta da ide. koji hard core Smile
Find Odgovori
plucica na kiselo Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 85
Joined: Jan 2014
Reputation: 1 Location: zg
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
(22.08.2014, 09:09 )pivska mušica Wrote: a jesi li probao ili vidio da ima njihov taj novi brown ale koji je navodno ovih dana stigao u tolkien?

Probao sam ja i meni je odličan. S tim da sam poklonik engleskih stilova piva, a Brale je pravi predstavnik. Brown ale nije stil koji je atraktivan kao APA, ali izvrsno pivo za svaki dan, vrlo pitko za razliku od teskih piva kao sto je npr. Tomislav.

Tolkien ima najbolji izbor u Zg (ipak puno manji od Scouta u Samoboru), ali cijene su im malo previsoke. 100 metara niže u ulici gdje se nalazi Tolkiens je birtija Ro&Do koja ima oba piva Nove Runde po 18kn (u Tolkiensu 23) kao i San Servolo, toceni Medvedgrad, a vjerojatno ce imati i Zmajsku kada dođe na tržište. Radno vrijeme je malo cudno, mislim da je zatvoren od u rano popodne i otvara u 17h, ako bude zatvoren uvijek možete u Tolkiens.
Find Odgovori
gajba Offline
1.080 OG, 7,93% ABV
*****

Posts: 1,038
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Banja Luka/Doboj
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
https://www.facebook.com/dvatona
Dobar lokal u Splitu, u gornjem desnom cosku Dioklecijanove palace.
Imaju solidan izbor piva, izmedju ostalog: Visibaba HR, Brewdog, Founders, Brooklyn.. Toceni su: dva tri ceska piva, i Snajder TAP1.
Cijena 20-30KN...
Find Odgovori
makthemak Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 41
Joined: Dec 2013
Reputation: 0 Location: Sarajevo
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
Evo jedan sarajevski novootvoreni pub,pivnica zove se The Brew Pub i ima 7 tocenih piva i donosi nam nove koje nismo imali u Sarajevu, a to su O'Hara Red i Stout, i Crni Buweiser, a imaju i tocene koje smo imali u Sa ali ne u tocenom obliku Erdinger(Svijetli,Tamni, neko pivo kojem i je covjek rekao kao da je iz iste pivnice ko Erdinger samo lager) i Svijetli Budweiser, te prave dvije vrste svog piva tj IPU i APU, ali nisu imali nocas, Bice u sljedeci petak APA a IPA iu toku ove sedmice.
Sve u svemu nije lose samo mi ne izgleda kao pub odnosno pivnica vise mi izgleda ko fensi lokal nego ko pivnica.
Find Odgovori
Eborg Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 65
Joined: Apr 2014
Reputation: 0 Location: Tamo gdje je Sunce, tamo gdje su zvijezde...
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
This post was last modified: 02.09.2014, 09:28 by Eborg.
Kako stoje sa cijenama?
Find Odgovori
makthemak Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 41
Joined: Dec 2013
Reputation: 0 Location: Sarajevo
RE: Recenzije pubova, kafana, lokala...
Nisu preskupi Budvar 3KM 0.3 4KM 0.5
O Hara 5 i 6
Za Erdinger pojma nemam
IPA njihova 4 i 5
APA isto
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools