Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


BeerSmith 2
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: BeerSmith 2
Odlicno. Odoh da skinem to pa da vidim ima li kakvih novosti. Znam da sam im pisao i trazio da promijene export forme i vidim to isto stoji u ovom update-u Big Grin Big Grin
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: BeerSmith 2
ako može neko ko ima ovaj beersmith mobajl da proslijedi Smile
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: BeerSmith 2
(17.11.2013, 10:53 )pivska mušica Wrote: Odlicno. Odoh da skinem to pa da vidim ima li kakvih novosti. Znam da sam im pisao i trazio da promijene export forme i vidim to isto stoji u ovom update-u Big Grin Big Grin

Kada se vec "primaju" trazi donaciju i obraduj nas, ide nova godina... Tongue
Find Odgovori
Shone Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 52
Joined: Nov 2013
Reputation: 0 Location: Beograd
RE: BeerSmith 2
Ima li neko aktivacioni kod, za Linux verziju. Pošto je probni period istekao.
Find Odgovori
antares Offline
1.040 OG, 3,92% ABV
****

Posts: 165
Joined: Jul 2013
Reputation: 0 Location: Trbovlje
RE: BeerSmith 2
(20.11.2013, 11:32 )Shone Wrote: Ima li neko aktivacioni kod, za Linux verziju. Pošto je probni period istekao.

Ili za Windows, pošto je i tu probni period pri kraju Big Grin
Find Odgovori
berba Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 12
Joined: Feb 2014
Reputation: 0 Location: Vareš
RE: BeerSmith 2
This post was last modified: 28.04.2014, 08:37 by berba.
Da li se isplati kupiti samo android verziju (ovu koja nije lite) ovog programa bez da se uopste kupuje pc verzija? Android verzija jeste jeftinija a da li je i funkcionalna kao pc verzija?
Find Odgovori
rafter Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 826
Joined: Feb 2014
Reputation: 0 Location: Foča
RE: BeerSmith 2
(28.04.2014, 07:51 )berba Wrote: Da li se isplati kupiti samo android verziju (ovu koja nije lite) ovog programa bez da se uopste kupuje pc verzija? Android verzija jeste jeftinija a da li je i funkcionalna kao pc verzija?

Javi se na PP ako ti treba BS 2 Wink drinking-beer
Prvo hopni, pa reci skoč!
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: BeerSmith 2
(28.04.2014, 07:51 )berba Wrote: Da li se isplati kupiti samo android verziju (ovu koja nije lite) ovog programa bez da se uopste kupuje pc verzija? Android verzija jeste jeftinija a da li je i funkcionalna kao pc verzija?


ma nije to ni blizu ako mene pitaš. android verzija je samo lijepa nadopuna one desktop verzije, posebno ako koristiš funkcionalnost clouda pa možeš bilo gdje povući na mobitel recepte sa clouda.

kako ja idem i često kuham po kućama Big Grin meni je to super. ali nemaš punu funkcionalnost sigurno.

uzmi od raftera crack verziju, samo nećeš moći koristiti cloud, ali ništa to, bitno je da imaš software za recepte.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
antares Offline
1.040 OG, 3,92% ABV
****

Posts: 165
Joined: Jul 2013
Reputation: 0 Location: Trbovlje
RE: BeerSmith 2
Dali postoji mogučnost u BS2, da uneseš zalihe slada, hmelja etc. i onda ih program sam odbrojava. Dakle, da u svakom momentu znaš koliko čega imaš.
Meni se več dva puta desilo, da sam sastavio recept, a onda na dan kuvanja nisam imao dovoljno hmelja, jer sam zaboravio, da sam ga korisio več u dvije ture, a ne u jednoj. Blush
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: BeerSmith 2
(19.11.2014, 02:16 )antares Wrote: Dali postoji mogučnost u BS2, da uneseš zalihe slada, hmelja etc. i onda ih program sam odbrojava. Dakle, da u svakom momentu znaš koliko čega imaš.
Meni se več dva puta desilo, da sam sastavio recept, a onda na dan kuvanja nisam imao dovoljno hmelja, jer sam zaboravio, da sam ga korisio več u dvije ture, a ne u jednoj. Blush



[Image: nAWrMsz.png]
Find Odgovori
antares Offline
1.040 OG, 3,92% ABV
****

Posts: 165
Joined: Jul 2013
Reputation: 0 Location: Trbovlje
RE: BeerSmith 2
Da, to znam, ali meni ne odbrojava. Stavim npr kilažu slada i kad ga upotrebim u receptu, ne odbroji ga od ukupne količine. Znači ostaje 25kg
Find Odgovori
Svarrogh Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 476
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Vukovar, Croatia
RE: BeerSmith 2
Kad udjes u recept imas gore one velike dugmice a pocinje sa Scale Recipe itd. Zadnji ti je Remove Int a nacrtane su neke smedje kockice. Stisnes to i skinuce ti sa stanja zalihe od doticnog recepta.
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools