Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Problem sa forumom
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
hvala na sugestiji, znam dešava se i meni. što je najgore, znam u čemu je problem, ali zahtjeva pola sata buljenja u monitor Big Grin

vidjet ću večeras to da riješim, radi se o greški u fajlovima iz plugina za tapatalk.

kad vam se ovo desi ne idite na 'back' pa opet na 'pošalji post' nego otvorite novi tab i opet otvorite forum za svaki slučaj da provjerite je li prošao post.

riješit ću ovo brzo
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Problem sa forumom
Problem sa prikazom novih postova nije riješen.
Svaki jednom otvoreni post bi trebao da se pokaže kao pročitan.
Taj problem je još uvijek prisutan.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
(17.02.2014, 08:33 )AleksandarV Wrote: Problem sa prikazom novih postova nije riješen.
Svaki jednom otvoreni post bi trebao da se pokaže kao pročitan.
Taj problem je još uvijek prisutan.


to je samo u podforumu infekcije. objasnio sam u čemu je stvar. kada otvorite temu iz podforuma infekcije direktno sa home page-a forum 'misli' da niste ni ušli u podforum infekcije, pa temu prikazuje nepročitanom. to je jednostavno logika koja je kao takva postavljena. znači podforum je zasebna cjelina i mora se ući prvo u forum 'Procesi' pa onda u podforum 'infekcije', pa onda kliknuti na temu da bi je forum prepoznao i označio kao pročitanu.

druga opcija je da kliknete na 'označi sve forume pročitanima' dole na dnu foruma

pokušat ću to još skontati, ali mislim da tome nema pomoći kad je podforum 'Infekcije' u pitanju, kao i svaki novi forum ako ga otvorimo...
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
evo uradjen update svih fajlova iz plugina za tapatalk sad je instalirana najnovija verzija tapatalka. ne bi se trebala vise pojavljivati ona greska sa sql error-om. ako se slucajno desi, javite, pa cemo vidjeti... mada sumnjam da hoce.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Problem sa forumom
(17.02.2014, 08:52 )pivska mušica Wrote: to je samo u podforumu infekcije. objasnio sam u čemu je stvar. kada otvorite temu iz podforuma infekcije direktno sa home page-a forum 'misli' da niste ni ušli u podforum infekcije, pa temu prikazuje nepročitanom. to je jednostavno logika koja je kao takva postavljena. znači podforum je zasebna cjelina i mora se ući prvo u forum 'Procesi' pa onda u podforum 'infekcije', pa onda kliknuti na temu da bi je forum prepoznao i označio kao pročitanu.

druga opcija je da kliknete na 'označi sve forume pročitanima' dole na dnu foruma

pokušat ću to još skontati, ali mislim da tome nema pomoći kad je podforum 'Infekcije' u pitanju, kao i svaki novi forum ako ga otvorimo...

Nije tako na drugim forumima koje posjećujem. Nešto forum zeza. ne bi to smio da radi.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
da, sad sam baš guglao i našao na mybb community-u da je to poznat bug. ljudi su se vec zalili. ovi iz mybb su obecali da ce to popraviti do narednog update-a koji ćemo instalirati. kad će taj update biti niko ne zna. do tada smo osuđeni da ulazimo u temu direktno kroz podforum ili da kliknemo dole na označi sve teme pročitanima....
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: Problem sa forumom
Ja osim podforuma fekcije nemam ni jedan problem niti sam ga imao uopste.
A 80% sam na mobilnom.
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Problem sa forumom
Sa mobitela Tapatalk ne može da posta :'(
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
Re: RE: Problem sa forumom
(22.02.2014, 08:15 )AleksandarV Wrote: Sa mobitela Tapatalk ne može da posta :'(

Evo ovo je s mobitela. Test. Test. Test.


Sent from my HTC One X using Tapatalk
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
Ne znam u cemu je stvar. Moguce da je privremeno nesto bilo. Evo kod mene radi...

Sent from my HTC One X using Tapatalk
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
AleksandarV Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,510
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Sarajevo
Re: Problem sa forumom
This post was last modified: 22.02.2014, 03:08 by AleksandarV.
Test

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

Proradilo. MOguće prolazni problemi. Mada je tako već dva dana. Sada radi
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: Problem sa forumom
stvarno mi nije jasno kako se ovi botovi probiju. evo baš sam jednog izbrisao. bas mi nije jasno kako odgovore na pitanje prilikom registracije.....mada otkad smo postavili sigurnosna pitanja, registracije botova su se drastično smanjile...
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools