Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


PUB
radobolja Offline
1.040 OG, 3,92% ABV
****

Posts: 236
Joined: Jul 2013
Reputation: 1 Location: Mostar
RE: PUB
(23.05.2014, 09:20 )mange_tout! Wrote: mi iz mostara krećemo oko 07:30-08:00 i mislim da ćemo ostati jednu noć u doboju. ne vjerujem da ćemo imati snage vraćati se isti dan. @radobolja ako ne uspiješ i ti krenuti za doboj možemo mi pogurati tvoj paket. tako smo se dogovorili i sa @pivdžija.

ja ne mogu zbog posla, zao mi što je tako zis, ali evo namiricu par stvari za sanitaciju valjda vam pomogne. pozdrav i držite se
beer
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: PUB
Mi krećemo oko pola sedam sa skupljanjem (Zuzko, cartman, ja) i nalazimo se sa Ivom u/oko Visokog i produzujeno dalje.
Find Odgovori
Svarrogh Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 476
Joined: Nov 2012
Reputation: 4 Location: Vukovar, Croatia
RE: PUB
http://vimeo.com/96164094
Find Odgovori
p.Ivo Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 495
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Visoko
RE: PUB
akcija doboj uspijesno obavljena , drug zis nam je dobro i zdravo a culi smo da je i kolega spider dobro . zahvaljujem se sanji ,mirzi ,mirku šemsi ,gantovicu, goranu adnanu goci faruku i naravno gazdurini anesu ! Takodje zahvaljujemo se zisu na gostoprimstvu a njegovoj supruzi jasni na najboljoj krompirusi koju smo ikad probali kao i komsijama iz zgrade na rakijama, pivu i gulasu Big Grin

pozivam vas sve jos jednom ako mozete otidjite u bilo koje koje mjesto pogodjeno ovo katastrofom i pomozite ljudima . zaraza , leseva , smrada i drugih opasnosti nema ali budite oprezni nosite zastitnu opremu i sve ce biti ok. koliko sam ja vidio tim ljudima najvise treba radnika i volontera

evo jos i slike koje napravio kolega gantovic

https://www.dropbox.com/sh/0tlcgynkmbhhm...vtgeJoza#/
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: PUB
Potpisujem ovo Ivino gore sve, ali ona krompiruša... Sto se mene tice, mene su mogli poslije nje i sahraniti gore, ja sam svoje na ovom svijetu zavrsio Big Grin Big Grin

p.s.
Rodney brate moj, jesi li napravio etikete za KUP sto si rekao?
raja
burence
Find Odgovori
p.Ivo Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 495
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: Visoko
RE: PUB
sanjo trazit cemo od zisa da u receptima tamo ostavi i recept za onu krompirusu DIPA krompirusa Big Grin
Find Odgovori
Pivdzija Offline
1.090 OG, 8,95% ABV
*****

Posts: 1,210
Joined: Jul 2013
Reputation: 3 Location: Mostar
RE: PUB
ako imate neki Stout koji vam se ne pije jer je ljeto i vruće je, evo ideje šta sa njim Zivjeli
Find Odgovori
elektropionir Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 949
Joined: Nov 2012
Reputation: 3 Location: rajvoSa
RE: PUB
evo naletih na radiosarajevo.ba Big Grin
Dobro ide ovo Zivjeli

http://www.radiosarajevo.ba/photo/galerija/9712/111787

i drug ZIS u pozadini Big Grin
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: PUB
400-stoti član foruma od mene ima na poklon knjigu Brewing Classic Styles od Zainasheffa i Palmera. (naravno, mora već biti home brewer ili imati jaku želju da to postane. ne smije biti postojeći član foruma ili neko od mojih postojećih internetskih ili real life prijatelja i poznanika. znači novi čovjek. ako to ne bude 400-ti, onda prvi naredni iza njega koji uspije dokazati da jest ili da želi postati aktivan home brewer. znaci volio bih da dodje u ruke nekome novom ko ce stvarno imati koristi od nje i ko ce je stvarno procitati i iskoristiti, nadam se da ce to biti taj jubilarni 400-ti član.

Smile

[Image: h1vveKP.jpg]
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Pivarunajavi Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 286
Joined: Jun 2014
Reputation: 0 Location: Banja Luka
RE: PUB
Pozdrav za cijenjeno drustvo. Evo da se i ja konacno uclanim. Nisam nasao posebnu temu za predstavljanje, pa cu to uraditi ovdje. Uglavnom javljam se iz Banjaluke. Vec punu godinu se interesujem za proizvodnj piva i citam forume, ali zbog stalnog nedostatka para i vremena, nikako i da se okusam u tome. U glavnom imam nekog iskustva sa alkoholima, i osim sto ga konzumiram, proizvodim razne vocne rakije. A posto imam svoj med oprobacu se i u proizvodnji medovine. Ono sto me je "natjeralo" da se bas sad registrujem je nagrada koju je raspisao uvazeni clan pivska musica, pa ako zasluzujem bilo bi mi drago da je dobijem. Veliki pozdrav za sve ljubitelje piva.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk
Using Tapatalk
WWW Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: PUB
samo javi adresu na pp da ti pošaljem knjigu. nadam se da ćeš nam ostati aktivan član. nije nikakav pritisak, nije da moraš, samo se nadam tome. brew for all - all for brew! Smile živio!
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
Das Bier Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 501
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: citluk
RE: PUB
(01.06.2014, 10:02 )pivska mušica Wrote: samo javi adresu na pp da ti pošaljem knjigu. nadam se da ćeš nam ostati aktivan član. nije nikakav pritisak, nije da moraš, samo se nadam tome. brew for all - all for brew! Smile živio!
posalji mu i bocu neke iz podruma i bit ce on clan drinking-beer
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 13 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools