Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


PPI 2013 Nova Gradiška
domacepivo BOSNJAK Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 12
Joined: Nov 2012
Reputation: 0 Location:
PPI 2013 Nova Gradiška
I ove godine 25. i 26. siječnja u Novoj Gradiški odvija se manifestacija "Poljoprivreno poduzetničke ideje" na kojoj se tradicionalno pojavljuje i OPG Bošnjak.
Ove godine nudimo dva piva. Svjetli lager i crni stout.
Bogatstvo slavonske ponude delicija je na razini prijašnjih godina.

vidimo se na štandu turističo seljačkog domaćinstva Bošnjak
Find Odgovori
Valdemor Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 26
Joined: Nov 2012
Reputation: 0 Location: Banja Luka ili Ulm
RE: PPI 2013 Nova Gradiška
(23.01.2013, 10:44 )domacepivo BOSNJAK Wrote: I ove godine 25. i 26. siječnja u Novoj Gradiški odvija se manifestacija "Poljoprivreno poduzetničke ideje" na kojoj se tradicionalno pojavljuje i OPG Bošnjak.
Ove godine nudimo dva piva. Svjetli lager i crni stout.
Bogatstvo slavonske ponude delicija je na razini prijašnjih godina.

vidimo se na štandu turističo seljačkog domaćinstva Bošnjak

E super, dolazim sa porodicom u subotu. Da li je tesko naci lokaciju?
Find Odgovori
domacepivo BOSNJAK Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 12
Joined: Nov 2012
Reputation: 0 Location:
RE: PPI 2013 Nova Gradiška
Manifestacija se odvija u sportskoj dvorani, poznatijom pod nazivom "Društveni dom", u centru grada. Kad se u Novu Gradišku ulazi s auto ceste, na prvom raskršću ideš lijevo, prolaziš pored silosa i tvornice slada, zatim Lidla. Na semaforu ideš pravo, prvo križanje lijevo i za 100-tinjak metara je Društveni dom i parkiralište.
Mi smo odmah na ulazu, na štandu će najvjerovatnije, osim mene, biti moj brat Dario,

Vidimo se
Find Odgovori
domacepivo BOSNJAK Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 12
Joined: Nov 2012
Reputation: 0 Location:
RE: PPI 2013 Nova Gradiška
Hvala Valdemoru, kao i dečkima s foruma Pivarstvo.info (Admin, Šegrt Marko i Palčić) na posjeti našem štandu na 15. Poljoprivredno poduzetničkim idejama u Novoj Gradiški. Drago mi je što smo iskoristili i ovu priliku da promoviramo kulturu pijenja kvalitenog piva proizvedenog od čistog slada, bez konzervansa i aditiva. Da je naša ideja dobra i hvale vrijedna potvrdio je i direktor tvornice slada g. Vlado Bičanić koji nam se pridružio kasnije na štandu. O druženju pivara napravili smo i opširan interviju za lokalnu radio postaju.
Radujem se narednim susretima.
Find Odgovori
Valdemor Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 26
Joined: Nov 2012
Reputation: 0 Location: Banja Luka ili Ulm
RE: PPI 2013 Nova Gradiška
(26.01.2013, 10:17 )domacepivo BOSNJAK Wrote: Hvala Valdemoru, kao i dečkima s foruma Pivarstvo.info (Admin, Šegrt Marko i Palčić) na posjeti našem štandu na 15. Poljoprivredno poduzetničkim idejama u Novoj Gradiški. Drago mi je što smo iskoristili i ovu priliku da promoviramo kulturu pijenja kvalitenog piva proizvedenog od čistog slada, bez konzervansa i aditiva. Da je naša ideja dobra i hvale vrijedna potvrdio je i direktor tvornice slada g. Vlado Bičanić koji nam se pridružio kasnije na štandu. O druženju pivara napravili smo i opširan interviju za lokalnu radio postaju.
Radujem se narednim susretima.

Nema na cemu. Hvala na gostoprimstvu. Pivo je fenomenalno. Zivjeli
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools