Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Hidrometar
Darioza Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 28
Joined: Jul 2015
Reputation: 1 Location: Mostar
Hidrometar
Pozdrav, pivari. Ima li netko hidrometar za prodati?
Find Odgovori
Djidjifer Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 8
Joined: Dec 2018
Reputation: 0 Location: Banja Luka
RE: Hidrometar
This post was last modified: 04.12.2018, 12:31 by Djidjifer.
(16.10.2018, 07:06 )Darioza Wrote: Pozdrav, pivari. Ima li netko hidrometar za prodati?

Pozdrav,

Ja sam se napatio dok sam našao i konačno dobio hidrometar, ne želim da i drugi to prolaze Big Grin
Evo ti ebay link modela koji sam ja kupio (prodavac od kog sam ja kupio ne šalje više u BIH). Super kvalitet i što je najbitnije dobro zapakovano - naručivao sam od drugih prodavaca druge modele - 3 puta - i sve je stizalo razbijeno (pošalji im poruku da dobro zapakuju za svaki slučaj). Dobićeš ga kroz 2-3 sedmice.
Najbolje dva odmah uzmi, jedan za rezervu dobro dođe.

https://www.ebay.com/itm/Hydrometer-for-...rk:31:pf:0
Find Odgovori
Darioza Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 28
Joined: Jul 2015
Reputation: 1 Location: Mostar
RE: Hidrometar
(04.12.2018, 12:18 )Djidjifer Wrote:
(16.10.2018, 07:06 )Darioza Wrote: Pozdrav, pivari. Ima li netko hidrometar za prodati?

Pozdrav,

Ja sam se napatio dok sam našao i konačno dobio hidrometar, ne želim da i drugi to prolaze Big Grin
Evo ti ebay link modela koji sam ja kupio (prodavac od kog sam ja kupio ne šalje više u BIH). Super kvalitet i što je najbitnije dobro zapakovano - naručivao sam od drugih prodavaca druge modele - 3 puta - i sve je stizalo razbijeno (pošalji im poruku da dobro zapakuju za svaki slučaj). Dobićeš ga kroz 2-3 sedmice.
Najbolje dva odmah uzmi, jedan za rezervu dobro dođe.

https://www.ebay.com/itm/Hydrometer-for-...rk:31:pf:0

Hvala puno, ali snašao sam se već po pitanju hidrometra Wink Pivio!
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools