Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


chat
Das Bier Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 501
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: citluk
chat
pade mi na pamet,mozda nebi bilo lose uvesti chat na forum,cisto onako da se razbacujemo glupostima koje nisu za sire mase i uvijek citljive,sta mislite
Find Odgovori
danny_boy Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,837
Joined: Nov 2012
Reputation: 9 Location: Sarajevo
Re: RE: chat
(14.08.2014, 04:41 )Das Bier Wrote: pade mi na pamet,mozda nebi bilo lose uvesti chat na forum,cisto onako da se razbacujemo glupostima koje nisu za sire mase i uvijek citljive,sta mislite
To je bilo na pocetku, ali je poslije izbaceno. Dobro bi bilo da se to uvede ako je izvodivo...
WWW Find Odgovori
Das Bier Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 501
Joined: Nov 2012
Reputation: 2 Location: citluk
RE: chat
nisam skuzio da je bilo,ocito neki tehnicki problemi cim je izbacen
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: chat
otkad smo prešli na novi mybb taj plugin koji smo prije koristili je sad zastario i ne radi na ovoj verziji mybb-a.

mogu pokušati opet da iskopam da vidim može li se šta uraditi.

problem chata je od samog početka bio što se sve svelo na taj chat i nemam pojma počele su se pisati stvari na chatu u vezi proizvodnje piva za koje bih ja kao administrator foruma volio da ostanu na forumu i da ih je preko pretraživača moguće naći bilo kada u budućnosti.

na žalost sve što je napisano u chatu nestane nakon par dana i jednostavno ode u vjetar. to je i bio jedan od razloga zašto smo ga ukinuli.

u isto vrijeme ne bih ni da budem policajac pa da nešto proseravam ljudima šta će pisat u chatu, ali eto samo da kažem da mi je jako stalo da se teme o tehničkim stvarima u vezi kuhanja piva obrađuju na samom forumu, a ne u chatu. dosta ljudi, zapravo većina, dolazi na forum preko google-a putem ključnih riječi. imamo masu ljudi koji samo čitaju kao gosti. iz tog razloga bi bilo dobro da, ako uspijem vratiti chat, on bude namijenjen samo za neobaveznu priču i zajebanciju.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
mange_tout! Offline
Admin
*******

Posts: 3,220
Joined: Nov 2012
Reputation: 15 Location: Mostar
RE: chat
da, chat bi bio dobar kada bi se bazirali na zezanciju. prošli put se većina stvari u vezi sa pivarstvom pisalo na chatu. ne znam, stvarno ima i dobrih i loših strana.
Find Odgovori
pivska mušica Offline
BeerFly Brewery
*******

Posts: 5,995
Joined: Nov 2012
Reputation: 18 Location: SJJ-WAW
RE: chat
eto vratio sam chat Big Grin izbacili su upgrade za 1.7 verziju tako da je bilo jako jednostavno.
I LOVE THE SMELL OF FERMENTATION IN THE MORNING
Find Odgovori
danny_boy Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,837
Joined: Nov 2012
Reputation: 9 Location: Sarajevo
RE: chat
Svaka cast ;-)
WWW Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools