Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Mlin za slad
MagarACDC Offline
1.030 OG, 2,93% ABV
***

Posts: 58
Joined: Jan 2017
Reputation: 2 Location: Sarajevo
RE: Mlin za slad
Ja bih narucio jedan mlin, pa ako ima jos neko da mu mlin treba neka se javi jer koliko skontah ne isplati se covjeku peglati radi jednog mlina da dostavi u BiH Smile
Find Odgovori
Stane Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,656
Joined: Jan 2014
Reputation: 5 Location: Tolisa (Orašje)
RE: Mlin za slad
(15.03.2019, 10:30 )MagarACDC Wrote: Ja bih narucio jedan mlin, pa ako ima jos neko da mu mlin treba neka se javi jer koliko skontah ne isplati se covjeku peglati radi jednog mlina da dostavi u BiH Smile
Da, ako još netko hoće neka ovdje naruči pa kada se skupe tri mlina on će dobaciti do mene a ja ću proslijediti dalje.
U narednih 10-ak dana će nadam se kolege koje su kupile mlin dati i svoje recenzije..
Find Odgovori
ringostar19 Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 40
Joined: Oct 2014
Reputation: 2 Location: Banja Luka
RE: Mlin za slad
Potražujem takođe mlin za slad. Hitno!
Find Odgovori
PejaPivopija Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 48
Joined: Jun 2018
Reputation: 0 Location: Banja Luka
RE: Mlin za slad
Mlin Chuky Monster je za svaku preporuku. Kvalitetan, visoka je iskoristivost, nije skup! Preporuka 100%, pozdrav!
Find Odgovori
Stane Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,656
Joined: Jan 2014
Reputation: 5 Location: Tolisa (Orašje)
RE: Mlin za slad
(22.05.2019, 02:25 )ringostar19 Wrote: Potražujem takođe mlin za slad. Hitno!
Ima jedan na stanju, isti je isproban i najiskrenije ne bih ga proslijedio dalje ali namijenjen je za dalje pa eto, mogu ti sutra poslati brzom poštom, cijena je 157km plus poštarinabeer
Find Odgovori
Stane Offline
1.100 OG, 10% ABV
*****

Posts: 1,656
Joined: Jan 2014
Reputation: 5 Location: Tolisa (Orašje)
RE: Mlin za slad
Ovaj zadnji mlin koji je bio na stanju je otišao kolegi ringostar19, ako je još netko zainteresiran neka javi pa će se naručiti ali će se trebati čekati neko vrijeme, dok se mlinovi ne izrade
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools