Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
beerloverBH Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 3
Joined: Oct 2018
Reputation: 0 Location: BIH
Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
Pozdrav svima

Novi sam na forumu , ali pratim neko vrijeme diskusije pa imam nekoliko pitanja drinking-beer.

Interesuje me info ko ima na forumu iz B.Luke od ljubitelja Crafta koji bi se ozbiljnije htio baviti samom proizvodnjom ?
Takođe, zanima me da li ste imali prilike posjetiti Master Craft pivnicu u BL i šta mislite o istoj ?

I još jedno pitanje je : zašto u BL , a i u BIH nema pub-ova koji su usmjereni samo na Craft brendove ?

Pitam ovo zbog mojih interesa , pa evo ako je neko zainteresovan za isto možda napravimo neku saradnju.

Živjeli,

pozdrav
Find Odgovori
Pivarunajavi Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 286
Joined: Jun 2014
Reputation: 0 Location: Banja Luka
Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
Dobro ti nama dosao. Ima u Banjaluci i brewera i craftera i craft pubova.

Послато са 6055K уз помоћ Тапатока
Using Tapatalk
WWW Find Odgovori
beerloverBH Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 3
Joined: Oct 2018
Reputation: 0 Location: BIH
RE: Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
(19.10.2018, 08:28 )Pivarunajavi Wrote: Dobro ti nama dosao. Ima u Banjaluci i brewera i craftera i craft pubova.

Послато са 6055K уз помоћ Тапатока

Pivarunajavi...znam da ima svega toga.
Kada sam napisao na brewere mislio sam više na ljude koji su malo više ili dalje odmakli od homebrewing-a. Interesuju me potencijalni ljudi zainteresovani za neki vid saradnje i partnerstva.
Što se tiče Craftera poznajem samo njih par, a za Craftpubove koji isključivo imaju Craft brendove ne znam nijedan izuzev Mastera koji ima samo svoje pivo u ponudi.
A mislim da ima potencijala na ovom polju i dovoljno etiketa iz BiH i regije za ponuditi.

pozz
Find Odgovori
Pivarunajavi Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 286
Joined: Jun 2014
Reputation: 0 Location: Banja Luka
Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
Pa ima ljudi koji su i odmakli. Imas recimo Gorstak pivaru, zatim imas Illyricum pub i brewery, pa imas Bomar pivnicu, malo dalje imas Triger u Prnjavoru. A za saradnju ne znam sta da ti kazem. Mozes doci na sastanak kluba Krafter pa iznijeti konkretne prijedloge.

Послато са 6055K уз помоћ Тапатока
Using Tapatalk
WWW Find Odgovori
beerloverBH Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 3
Joined: Oct 2018
Reputation: 0 Location: BIH
RE: Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
(19.10.2018, 09:15 )Pivarunajavi Wrote: Pa ima ljudi koji su i odmakli. Imas recimo Gorstak pivaru, zatim imas Illyricum pub i brewery, pa imas Bomar pivnicu, malo dalje imas Triger u Prnjavoru. A za saradnju ne znam sta da ti kazem. Mozes doci na sastanak kluba Krafter pa iznijeti konkretne prijedloge.

Послато са 6055K уз помоћ Тапатока

OK, hvala na infu. Ako može samo informacija ko je kontakt osoba u udruženju i kada i gdje se održavaju okupljanja ?

pozz
Find Odgovori
ipejasinovic Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 12
Joined: May 2018
Reputation: 0 Location: Banja Luka
RE: Craft u B.Luci - proizvodnja, pub-ovi
Ukucaš klub krafter na FB, pa ćeš dobiti malo više informacija. A šta podrazumjevaš pod malo ozbiljnijom proizvodnjom? Ja planiram jedan dan sve ovo svoje što radim podići na malo viši nivo, ali na takav način da ću opremu, recepture i pivo raditi sam. Da će to biti malo kvalitetnije, konstantnije, manje mutno i da ne dobijem upalu svega živog i mrtvog na dan kuvanja itd...
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools