Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Rizomi
Pivarunajavi Offline
1.050 OG, 4,91% ABV
*****

Posts: 286
Joined: Jun 2014
Reputation: 0 Location: Banja Luka
RE: Rizomi
Ja bih to za prvu godinu posadio u neku saksiju, zemlju za cvijece, i preko zime unijeti u podrum.

Poslato sa G630-U20 uz pomoć Tapatoka
Using Tapatalk
WWW Find Odgovori
Mile Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 16
Joined: Oct 2017
Reputation: 0 Location: BiH
RE: Rizomi
Ima li tko od starijih pivara rizoma za prodaju ili znaju li gdje se mogu nabaviti
Find Odgovori
rafter Offline
1.070 OG, 6,95% ABV
*****

Posts: 826
Joined: Feb 2014
Reputation: 0 Location: Foča
RE: Rizomi
Ovo bi bilo bolje na opciju kupujem da si pisao Wink
Prvo hopni, pa reci skoč!
Find Odgovori
bhgr1 Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 410
Joined: Apr 2015
Reputation: 2 Location: Gračanica
RE: Rizomi
Kod mene bi trebalo da se mogne dobiti koji rizom pred kraj zime, sad ce treca sezona biljkama.
Ako bude nesto, napisacu ovdje..
Nothing ever tasted better than a cold beer on a beautiful afternoon with nothing to look forward to than more of the same.
Find Odgovori
adisrebrenik Offline
1.040 OG, 3,92% ABV
****

Posts: 241
Joined: Sep 2014
Reputation: 1 Location: bosna
RE: Rizomi
zna li neko kakva je situacija sa nabavkom styrian-a iz slo? kolko su e rizomi?

ja trenutno imam 3 vrste i trebam saditi još 6 vrsta u martu, za godinu dvije bit ce rizoma-planiram širiti to (polako pripremam bandere, zemlju itd).
pošto sam sa kvalitetom i rodom , rastom i ostalim sa testnim biljakam prezadovoljan
Find Odgovori
Mile Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 16
Joined: Oct 2017
Reputation: 0 Location: BiH
RE: Rizomi
(15.11.2017, 07:52 )bhgr1 Wrote: Kod mene bi trebalo da se mogne dobiti koji rizom pred kraj zime, sad ce treca sezona biljkama.
Ako bude nesto, napisacu ovdje..

Moralo bi biti rizoma pocetkom marta.mozes li napisati koje sorte imas?ja sam zainteresovan za kupovinu.srdacan.poz!
Find Odgovori
bhgr1 Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 410
Joined: Apr 2015
Reputation: 2 Location: Gračanica
RE: Rizomi
Imam cascade i centennial, sto bude rizoma sebi cu ostaviti par komada ostalo poklanjam kome treba..
Nothing ever tasted better than a cold beer on a beautiful afternoon with nothing to look forward to than more of the same.
Find Odgovori
goramljak Offline
1.020 OG, 1,95% ABV
**

Posts: 31
Joined: Sep 2017
Reputation: 0 Location: Vitez
RE: Rizomi
Ja sam tek posadio northern brewer i jos jednu sortu ne mogu se sad tocno sjetiti, ali kada urodi (ako - a nadam se da hoce) onda cu vam podjeliti. bhgr1 gdje se nalazis? Ja bih mogao po jednu sortu uzeti. Ja planiram svoje prosiriti da cim vise imam tih stvari u svojoj "proizvodnji" da bude pravi home brewing Smile
Find Odgovori
bhgr1 Offline
1.060 OG, 5,91% ABV
*****

Posts: 410
Joined: Apr 2015
Reputation: 2 Location: Gračanica
RE: Rizomi
Sad sam provjeravao, na centennialu nemam rizoma za skinuti, cascade bi mogao dati 1 da ne ostetim biljku, ali su izdanci vec solidno krenuli pa ih necu dirati ove godine. Sljedece ce biti tri godine pa bi ih i trebalo biti dovoljno...
Nothing ever tasted better than a cold beer on a beautiful afternoon with nothing to look forward to than more of the same.
Find Odgovori



Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)
User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools